Příspěvky uživatele - 197.195

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jurrský ovopark, 7.9.2015
Za mě McIntosh určitě nerušit. A nebo pokud ano, tak se nejdříve hlásím o rouby :-)
Suncrisp, 8.5.2015
Omlouvám se, zapomněl jsem se přihlásit. Můj původní dotaz "má to někdo?" směřuje na to, zda to někdo pěstujete, nebo je to jen virtuální diskuse nad virtuálním obrázkem. Pokud jsem dobře googlil, tak jse to záležitost USA...
Suncrisp, 7.5.2015
A má to někdo?
Odrůdy s polní odolností, dobrá strategie Holovous, 8.11.2014
Ahoj Vlado, promiň, ale tentokrát Ti dám košem a přikloním se podobně jako pan Vysloužil na stranu Střížovické šlechtitelské stanice. To že je rezistence podložená Vf prolomená, vědí už dávno a mají rozpracovanou celou řadu klonů s jinými zdroji... celý příspěvek >
Linda - orosená odměna, 19.9.2014
Informace z klasických knížek mohu zatím potvrdit. Bohužel i vč. náchylnosti k monilióze :-( Ale spíš jsem Vám chtěl, pane Polehlo, napsat že všechny plody, které se mi letos zadařily byly kontrolovaně opyleny mnou i Vámi oblíbeným Granny Smith.... celý příspěvek >
Linda - orosená odměna, 15.9.2014 Obsahuje fotku
Pro potěšení posílám foto první úrody z odrůdy Linda - zdrojem materiálu BÚ AVČR Průhonice
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika