Příspěvky uživatele - 213.248

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Líhnutí kuřátek, 12.7.2015
Hezký den, ráda bych se přidala a pochlubila se - jsem naprostý začátečník, co se týče chovu slepic. Na výstavě jsem si koupila chovný kmen wyandotek zdrobnělých, jsou nádherné, mají takový kulatý tvar, no prostě se mi moc líbí. Po pár dnech jedna... celý příspěvek >
Česnek v zemi?, 8.11.2014
Loni jsem sázela 9. listopadu, bylo to těsně před začátkem mrazů, letos to vypadá na konec listopadu, zatím mrazy nehlásí.  Chci se zeptat - jaké máte výnosy? Kolikanásobek váhy sadby sklízíte?  Clea
Sklizeň česneku, 6.7.2014
Nakoupila jsem tamtéž. Před výsadbou jsem mořila. Sklizeň bez problémů. Palice průměr 7 cm. Letošní úroda mě uchvátila!!! Fakt. Clea
Sklizeň česneku, 4.7.2014
Kruci, teď jsem si to po sobě přečetla a zní to úplně jako reklamní hlásání :-) Tak to nebylo míněno, jen fakt jako pochvala českého sadbového česneku. Třeba za to taky může mírná zima, že se mu tak dařilo. Clea
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika