Příspěvky uživatele - 192.220

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda révy Solaris, 6.11.2014
Nejsem si jist, jestli jsem to tu už nepsal. Ale jsem líný to hledat, tak to napíšu znovu. Zjištění z letošního roku, malá odolnost hroznů Solaris vůči šedé plísni. Letošní úroda skončila celá v kompostu. Nástup šedé plísně byl tak rychlý, že jsem... celý příspěvek >
Odrůda révy Solaris, 3.10.2014
Také mám se Solarisem dobré zkušenosti. Akorát letos všechny hrozny pohnily. Celý rok byl zdravý, nemusel jsem stříkat. Se šedou plísní nikde jsem neměl problém, tak mě to zaskočilo a během týdne bylo po úrodě. Jinak dle předchozích let mohu Solaris... celý příspěvek >
Johanniter, Cabernet Blanc - zkušenosti, 24.1.2014
Dostat Solaris do výběru z čehokoliv není zase taková práce, otázka je, zda je to nějaká výhra. Víno je obvykle bez kyseliny, s podivnými tóny ve vůni. zatím se mi vždycky nejvíc osvědčil v kabinetu. Příjemná muškátová vůně, svěží lehké pití. S... celý příspěvek >
Odrůda révy Solaris, 9.9.2013
Včera jsem také sklízel Solaris. Cukernatost 19°NM. Loni sklizeň 10.8. při průměrné cukernatosti 21°NM. Petr K.
Odroda Palieri, 5.9.2013
kněžice trávozelená Petr K.
Odrůda révy Solaris, 3.9.2013
Většinou žádné, vlastní zákvas. Ve vyjímečných případech jsem použil "Vínku". Hrozny mám nestříkané. Letos jsem ještě nesklízel, očekávám to o nadcházejícím víkendu. Letos má Solaris měsíc zpoždění. Petr K.
Odrůda révy Solaris, 3.9.2013
Osvědčilo se mi sklízet hrozny v cukernatosti kabinetu. V té době mají ještě dostatek kyseliny a jsou příjemně aromatické. Lisuji přímo, bez naležení rmutu na slupkách, odkaluji pouze chladnou sedimentací bez přidání čehokoliv. Víno je vysoce... celý příspěvek >
Choroba na jednoletém výhonu, 16.8.2013
Souhlasím s Vámi. Kromě vyzrálého dřeva rostlina potřebuje rostlina i zdravé a silné kořeny. Proto zálistky nechat, jdou z nich živiny do kořenů. Často se na to zapomíná. Všichni se jen soustředí na podobu nadzemní části, a na to, že by rostlina měla... celý příspěvek >
Malinové, ostružinové, ribízové - mám problém, 2.10.2012
Přidáte tam síru. 
Odrůda Attika - neplodí, zasychají listy, 7.9.2012
Zasychání bude obranou reakcí na plíseň révovou. Barvení listů v srpnu souvisí spíše s podzimním dozráváním, snad i mírný deficit hořčíku. Proč Vám neplodí těžko říct. Petr K.
Co vaše réva? (2012), 24.8.2012
Tak by to mohl být sluneční úpal. Ale podle fotek bych pořád vsázel na tu octovku. podmínky byly ideální. S pozdravem Petr K.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika