Příspěvky uživatele - 145.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou broskvoň?, 17.4.2015
Mám jednu broskev která je dost pozdní. Bohužel jsem ztratil lísteček s odrůdou, ale díky času dozrávání a matné paměti mi vychází tip: SUNCREST, nebo CREST HAVEN Fotku bohužel nemám, ale když dozraje je to žlutomasá odrůda a pod slupkou nebo v... celý příspěvek >
Zimolez, Muchovnik, 17.4.2015
Musí se ale jednat o vegetativně množené originální odrůdy, na trhu je bohužel i dost semenáčů. Aha a je nějaký způsob jak to rozpoznat, když nakupuju přes internet?
Zimolez, Muchovnik, 15.4.2015
Měl jsem v plánu nakoupit okolo 5ti druhů Zimolezů a Muchovníků. U jedné prodejkyně přes borůvky jsem se dozvěděl, Že Zimolezy bude vykopávat, protože málo plodí, plody musíte hledat, protože rostou uvnitř stromku a navíc jsou nevalné chuti. Což mě... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 15.4.2015
Prováděl jsem letos poprvé postřik Horizontem a lehké zhnědnutí květů jsem měl hned druhý den po postřiku. Květy, které byly zavřené jsou zatím stále bílé. Takže lehké zahnědnutí já příčítam tedy postříku. Nebo se do květů dala monilioza díky... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 9.4.2015
Mám koupený Champion na postřik meruňěk, Nejvíce tu píšete o Horizontu, Talentu, Zatu... mám raději koupit Telent, Horizont? nebo můžu postříkat Championem? Jirka
Zmlazení meruňky?, 30.3.2015
Podědil jsem dvě staré meruňky jednu velkou, a druhá díky nedostatku světla a živin vypadala jako zakrslá. Obě dvě vypadaly jako suchý keř. Plody té větší byly nevalné chutě a té menší většinou uhnili před dozráním. Ta větší meruňka měla 4 hlavní... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 16.3.2015
Potřeboval bych poradit. O víkendu budu sázet kolem 10 ti sazenic borůvek. Co jsem se tu dočetl tak mají být vzdálené od sebe alespoň 1m Dle vyčteného infa koření mělce cca 20 cm hluboko. Jakou tedy mám vykopat jámu za předpokladu, že... celý příspěvek >
Ovoce do stínu, 21.1.2015
Na jaře chci koupit asi 6-10 kusů kolomikt. a chtěl jsem je dát na jižní stranu a tohle je tedy docela zásadní informace... Kde jste tuto informaci našel? abych se o tom mohl dočist více? nebo je to vaše osobní zkušenost?
Bagrování kolem třešně, 6.1.2015
A nebo elegantnější ale pracnější řešení v místech, kde se předpokládají kořeny a povedou základy, někdo opatrně odstraní zeminu kolem kořenů, silné centrální kořeny obalíte vlhčeným hadrem aby nezaschly. Slabé odstraníte a můžete udělat hluboké... celý příspěvek >
Třešeň Kordia opylování, 6.11.2014
Když jsem kupoval Kordii tak jsem si k ní jako opilovače koupil Reginu. jinak další opilovači jsou: Hedelfinská, Van, Sam, 
Prasklá kůra, 6.11.2014
A bílení má jaký efekt? že se pak na jaře kmen méně zahřívá a méně praská? Bílá plastová ochrana proti okusu zvěři též pomůže?
Hniloba jablek ontario, 3.10.2014
Slyšel jsem názor, že dříve na jablkách nebyla strupovitost a jiné nemoce a to díky kyselým dešťům. Dnešní deště prý již nejsou tak kyselé jako dříve protože se méně topí uhlím a jsou lepší spalovací kotle= méně sýry v ovzduší a v dešti. Zajímalo... celý příspěvek >
Sloupovitá odrůda třešní - popř hrušní, švestek, jabloní a drobného ovoce, 4.9.2014
Mno máte pravdu já jakožto "hobby zahradník" si tu rozhodně nebudu dávat příznak "Guru" ale na druhou stranu rozumím tomu jestli to bylo způsobeno podnožemi, roubováním..., nebo chemicky což pro mě byla třeba novinka, protože jsme si myslel, že... celý příspěvek >
Sloupovitá odrůda třešní - popř hrušní, švestek, jabloní a drobného ovoce, 4.9.2014
Taky jsem na Jaře 2013 koupil 4 sloupové jabloně. Letos na jedné se urodili 4 jablíčka z toho jsem 2 na začátku probral. Dám jim tak ještě 3 roky a pokuď nebudou plodit tak šup ven. Mezitím je zkusím pořádně pohnojit a tak...
Sloupovitá odrůda třešní - popř hrušní, švestek, jabloní a drobného ovoce, 4.9.2014
ale pořád má rozvětvení o 95 cm níže než všechny mé třešně. To není udělano chemicky, ale roubováním :)  Pro lepší vysvětlení rostlina byla v kontejneru. 5 cm nad úrovní zeminy v kontejneru jsem viděl srůst roubu. 2-5 cm nad srůstem byla... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika