Příspěvky uživatele - 242.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata pro sezónu 2015, 6.11.2014
Letos jsem ji měla poprvé a plánuju i na příští rok, taky nám chutná.
Rajčata - kdy budete končit rajčatovou sezónu a jak?, 22.10.2014
Hezké, a kolikrát jste dělala letos postřik proti plísni a čím jste hnojila? Díky.
Mini San Marzano, 24.4.2014
Pane Mirku, a vyséváte další rok semínka ze svých vypěstovaných rajčat? Jaká je pak úroda?
Založení záhonu, 8.4.2014
Já jsem místo, kde jsem chtěla mít záhon a původně byl trávník překryla kusy kartonů a zatížila. Zdá se mi to lepší. Postupně tráva odešla, ale místo nebylo tak suché, jako kdyby byla použita nepropustná fólie. Už si ale nepamatuju, jak dlouho to... celý příspěvek >
Neznám odrůdu jahod, 22.8.2013 Obsahuje fotku
Prosím, dokázal by někdo určit odrůdu jahod z fotky? Zrají velmi brzy už od konce května, oblast JV Morava asi 220 m n.m., dužina bývá červená, plody pevné, rostliny podle mě málo odnožují.
Nezralá rajčata - špička zahnívá, 5.8.2013
Jedná se o nedostatek vápníku, postříkejte rostliny hnojivem na list Wuxal kalcium.
Treba teraz striekat preventivne rajciny proti plesni?, 25.6.2013
A jak dlouho by nemělo třeba na rajčata po postřiku znovu zapršet, aby to mělo smysl? Jaké jsem optimální teploty pro postřik rajčat proti plísni? Díky.
Semena dýně ke konzumaci, 30.5.2013
Letos mi špatně vylezla dýně olejná, a to co vylezlo něco ožírá. Sadila jsem přímo do půdy.
Noční teploty pod 10°C - co rajčata?, 21.5.2013
Nádhera, můžete napsat, kdy jste vyséval, např. to Bejbino, že už máte takové plody?
Jak docílit aby sazenice paprik byla silná a zdravá, 28.3.2013
Papriky mám na okně na verandě, kde teplota dneska naměřaná na parapetu 8 st. C. Zatím se drží.
Ako spravne pestovat planty rajcin?, 13.3.2013
Chce to trpělivost, nejspíše vám nezbude než je znovu přesadit a dát hlouběji, minimálně ještě jednou, udržujte substrát mírně vlhký, vzhledem k teplotě. Já osobně bych je dala radši do bytu na parapet, třeba do ložnice, tam snad velké teplo nemáte.... celý příspěvek >
Která odrůda rajčat do skleníku, 13.3.2013
Dejte tam radši papriky nebo okurky.
Rajče Albertovské žluté?, 17.1.2013
Pěstovali jsme ho vloni poprvé a naposled (na poli), nechutnalo nám.
Hořké okurky, 7.8.2012
Hořkost u okurek prý způsobuje suché a horké počasí, které okurkám vůbec nesvědčí. U nakladaček to neřeším, po zavaření to podle mě nejde poznat, ale v salátu hořký "oharek" (po našem), to je fuj.
Recept na likér z višní, 13.7.2012
Děkuju, taky zkusím ten první recept, jelikož nechci mít alkohol pak ve višních. Doufám ale, že se to nemůže za tu dobu zkazit,  nebo ano? Mirka
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika