Příspěvky uživatele - 210.73

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Koupě stromku (ů) starých odrůd, 4.11.2014
Zdravím 182 227 Musím Vás upozornit, že jste si spletl vlákno. Střížovickými rezistenty je zde většinou vše zaplaveno a jenom hluchoněmí by o nich nic nevěděl. Jo jinak i Melodie a Rubín, Šampion budou zachvíly patřit do starých odrůd. Za pár... celý příspěvek >
Pink Lady, 4.11.2014
Zdravím p. Wimpi To zas až tak nemáte úplnou pravdu. Každé místo má své specifické mikroklima a to nemluvě o tom, že Čechy většinou ještě patří do oceánského vlivu, kdežto Morava má kontinentální vliv klimatu. Hranice těchto klimatů je... celý příspěvek >
Pink Lady, 4.11.2014
Zdravím p. Vlastimile Nechápu proč zde je taková kritika na tuto odrůdu. 1 nikdo zatím zde s ní nemá zkušenosti 2 kdo jí nesnáší a nebo je odpúrcem tak proč si jí možná sadí na zahradu 3 mám ji 200 m.n.m. na M26 4 bylo by... celý příspěvek >
Pink Lady, 4.11.2014
Zdravím p. Miloši Nemusíte mít obavy, nedostal jsem úpal. Já jsem opravdu neutrální pěstitel a nepohrdnu ani novinkou(byť je stará z roku 1973)  Má kritika ke všem odrúdám je stejná a rozhodně nehodlám opustit Parménu, Matčino, Hardyho,... celý příspěvek >
Pink Lady, 4.11.2014
Zdra vím Vás p. Pavle Musím Vás upozornit, že s Vámi o zmiňované školce Čaklov, kde jsem do třech dnú obdržel stromky a byly ve vysoké kvalitě a dokonce jsem dostal i stromky zdarma jako poděkování až tak nesouhlasím. U nich jsou... celý příspěvek >
Pink Lady, 4.11.2014
Zdravím Napřed bych chtěl všem poděkovat za jakokoliv reakci. V prvé řadě chci znovu opakovat, že jsem tuto odrůdu dostal (čili zadarmo) Je jedno přísloví " darovanému koni se na zuby nekoukej". Já osobně vyřazuji ty odrůdy, které mě... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika