Příspěvky uživatele - 206.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Briggs & strattion quantum.xm 55, 5.6.2018
Dobrý den, mám též sekačku s tímto motorem, ale bubnovou Vari. Nevíte kde je u toho motoru palivový filtr? Nebo zda tam vůbec nějaký je? Přijde mi, že to má malý výkon, při sebemenší zátěži se okamžitě dusí a vzduchovej filtr je čistej. Děkuji za... celý příspěvek >
Lišejník na ovocných stromech, 3.11.2014
Pane Vysloužil, nevím, do jaké míry jste mne chtěl urazit poté, co jsem se obrátil v dobré víře na poradnu. Jedinou příčinou uhynu stromů byl skutečně lišejník, který zasáhl veškeré větve stromů, i slabé větve, které násladně uschly (právě ty... celý příspěvek >
Lišejník na ovocných stromech, 3.11.2014
Pravděpodobně máte na mysli modrou skalici (síran mědnatý) aplikovaný na podzim. Zatím jsem jej nezkoušel, sháním informace co by mohlo být účinné.
Lišejník na ovocných stromech, 3.11.2014
Dobrý den, mám problém s lišejníkem na stromech jabloní i slivoní. Dokáže zasáhnout celý strom do té míry, že stromek nakonec uschne. Poraďte mi prosím, jak se bránit proti tomuto zasažení, které se šíří i na dosud zdravé stromy. Pomohl by... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika