Příspěvky uživatele - 55.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata - kdy budete končit rajčatovou sezónu a jak?, 2.11.2014
Pane Vladimíre, teď už můžete vlákno "Rajčata 2015" klidně založit, s koncem října letošní rajčatová sezona definitivně skončila, nepočítám-li dozrávání rajčat v přepravkách, což už je ale z nouze ctnost. Srdečně zdraví Miroslav
Česká rajčata, 21.7.2014
Výborný článek z jistě vynikající knihy. Nový 5-dílný Zahradnický slovník naučný vyšel myslím v létech 1994 - 2001, ale jeho obsah neznám. Mir.
Česká rajčata, 20.7.2014
Pan V. mě vybudil, abych se zase podíval do digitální knihovny NKP. V Národní politice z 6.4.1893 jsou k pěstování doporučovány odrůdy Ficcarazi, Vilmarinův krsek, kulaté srbské malé a král Humbert. Dobře se u nás nevede odrůdě Garfield - vhodné pro... celý příspěvek >
Sladkaja děvočka - tyčková, kulatého tvaru, 8.4.2014
Mezi mými 30 odrůdámi patří Sladkaja děvočka a Sweet baby k těm nejslabším, dost dlouho klíčily a ani moc nerostou. Ostatní už mají 10 až 15 cm a tyto dvě odrůdy sotva 5 cm.
Toro - klíčivost, 26.3.2014
Ve starých zásobách jsem našel odrůdu rajčete Toro od SEMO s exp. 1998, zasel jsem 10 semínek a po 10 dnech jich 5 vyklíčilo. Holt některá semínka mají dobrou výdrž.
Česká rajčata, 22.2.2014
Mr Big, nevím, jak jste na tom s němčinou, ale zajímavý web je také Tolle Tomaten, kde je popis mnoha odrůd z našeho prostoru. Mir. 
Česká rajčata, 22.2.2014
Zdravím Mr. Big, díval jsem se na netu do digitální knihovny NKP, jaké odrůdy jsou uváděny v dobovém tisku (noviny nelze bohužel otevřít kvůli autorským právům). Obrana Slezska 29.3.1929 – Lukulus, Lotringen (= asi Krásná Lotriňanka viz níže),... celý příspěvek >
Rajče Duo, 22.2.2014
Ani já Duo nepochválím, z 12 vysázených odrůd bylo asi nejhorší, chuti nevalné v době zralosti a změklé a nechutné při přezrání. Dost špatně se odhadoval ten správný čas ke konzumaci. Mir.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika