Příspěvky uživatele - 105.243

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prodej Citrusů, 7.3.2016
jednoznačně,ted jsou trochu vyprodaní, ale vybrat se dá.
Očkování / roubování broskvoní, 2.11.2014 Obsahuje fotku
Rozšiřuji dotaz jako házení hrachu: Bydlím 10 km od Prostějova Pro toho, kdo by naočkoval zajedu a dovezu jej  zas nazpět pokud to nebude přes půl republiky, tajně doufám, že se najde někdo poblíž Nevhodná doba je, to je mi... celý příspěvek >
Očkování / roubování broskvoní, 2.11.2014
Našel by se někdo, kdo by mi naočkoval broskvoňový semenáč? Je to už vzrostlejší stromek o výšce přes 2m. Kmínek 4 cm a tak je mi ho líto vykopat. Raději bych ho využil jako podnož.
Písek pro uložení roubů, 9.10.2014
Léta používám žlutý kopaný písek pro uložení roubů ve sklepě. Nedávno mi to soused vymlouval a tvrdil, že pro uložení roubů je lepší je bílý plavený písek. Domnívám se že žlutý písek lépe udrží vlhkost. Do jakého písku ukládáte vy?
Moniliová hniloba, 28.9.2014
Děkuji všem za odpovědi. Příští rok budu proti moniliové hnilobě tedy časovat postřiky: 1. postřik v červenci v období začátku vybarvování plodů 2. postřik v srpnu individuálně podle nástupu dozrávání jednotlivých odrůd Výrobce povoluje... celý příspěvek >
Moniliová hniloba, 19.9.2014
Po teplé zimě přišlo mokré léto a část úrody slivoní mi zlikvidovala moniliová hniloba. Chtěl bych se zeptat na nejvhodnější načasování postřiku proti moniliové hnilobě a vaše zkušenosti s ní. Používám HORIZON proti moniliové spále u meruněk v období... celý příspěvek >
Rouby Wiliamsova nebo Clappova, 19.6.2014
Letošní roubování jsem definitivně vzdal, v říjnu si koupím jeden stromek Wiliamsovy a bude to. Chtěl bych alespoň poprosit pokud někdo máte hrušku Konference příp. Santa Maria a poskytl byste v zimě rouby. Může mi napsat i "soukromou zprávu" nebo na... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 25.5.2014
Chtěl jsem včera stříknout CALYPSEM proti obaleči, ale bylo jasné, že v noci bude bouřka a předpověď počasí říká, že stříknout by se dalo nejdříve ve čtvrtek odpoledne. Je to pozdě?
Rouby Wiliamsova nebo Clappova, 14.5.2014
Děkuji za návrh, ale už se pomalu smiřuji s tím že Wiliamsovu naroubuji příští jaro. Musím obejít sousedy a zjistit, kdo ji má na zahradě a domluvit s ním odběr roubů v únoru 2015. V Litoměřicích totiž mají z máslovek jen ALFU ale Wiliamsova je na... celý příspěvek >
Zkušenosti s vlky, 14.5.2014
Mám zajímavou zkušenost s vlky - planými výhony u mladých meruněk. Občas se mi stane, že z kořene cca 3 letých meruněk vyrazí velmi bujně rostoucí vlk, rostoucí mnohem rychleji než ušlechtilé dřevo. Původně jsem tyto vlky nemilosrně ustřihl. Před... celý příspěvek >
Existuje odrůdy meruňky odolná monilióze?, 14.5.2014
Podle dostupných informací by měla být odolnější také Harcot.
Rouby Wiliamsova nebo Clappova, 11.5.2014
Očkovat neumím.
Rouby Wiliamsova nebo Clappova, 11.5.2014
Nezůstalo vám několik přebytečných roubů hrušně Wiliamsova nebo Clappova? Několik roubů mi zaschlo a chtěl bych to zkusit je nahradit a přeroubovat to ještě letos abych nemusel čekat do příštího jara. Díky.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 2.5.2014
Proti pilatce švestkové jsem stříkal už 2x, v úterý a před 3 týdny a to CALYPSEM a před tím jsem pověsil lepové desky. Kadlátky, durance i ryngle mám letos ovalené. Když to kvetlo, bílé jak nevěsta. Pokud nenastane nějaká katastrofa, odhaduju letos... celý příspěvek >
Roubování ze stromu na strom, 23.3.2014
Ten strom je opravdu starý a nové letorosty (vhodné pro nastříhání a uložení do ledničky v lednu-únoru) na něm najít snad ani není možné. Minulý a předminulý rok jsme to se sestřenicí manželky zkoušeli, ale bez úspěchu. Minulý rok se strom pod tíhou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika