Příspěvky uživatele - 210.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za plevel, jak se ho zbavím?, 8.5.2016
Bršlice. Rozmnožuje se kořenovými oddenky. Teď bych asi jen otrhal listy, případně opatrně odstranil kořínky bez poškození trávníku. Případně potřel jednotlivé listy roztokem Roundupu. Až trávník zhoustne a budete jej sekat, posekáte i bršlici.
Dotaz na chutě z plodů jabloní typu balerína, 1.11.2014
Zdravím Prosím Vás o Vaše degustační názory plodú jedině z balerin. Bylo by zde dobré uvést Vaše zážitky při konzumaci plodů z balerín. Prosím o uvedení odrůdy a co se Vám na této odrůdě líbí či chutná. Ber te to jako degustaci odrůd... celý příspěvek >
Koupě stromku (ů) starých odrůd, 1.11.2014
Zdravím Velice by mě zajímalo jaké stromky starých odrůd jste si koupili a nebo kdyby jste mohli tak jakou odrúdu by jste si koupili (zde pouze jabloně) ze seznamu starých odrůd. Prosím pište Vážně, mě by to velice zajímalo jaká odrůda... celý příspěvek >
Prodej ovocných stromků, 1.11.2014
Zdravím Zajímá mě Váš názor co Vám vadí na prodejcích a výrobcích ovocných stromků. Co Vy sami by jste udělali jinak. sadař vlada
Zákrsek - podle čeho nakupujete tento tvar, 1.11.2014
Zdravím Mám takovou otázku ze základu ovocnářství. Podle jakých kriterii v dobré vůli kupujete zákrsek u prodejce? Mám na mysli botanické parametry a Vaše parametry. Zkušeni prosim zkuste nereagovat, zajima mě nazor laiku. Reagujte... celý příspěvek >
Odrůdy s polní odolností, dobrá strategie Holovous, 1.11.2014
Zdravím Když jsme si mysleli, že jsme vyřešili problém strupovitost kříženci s geny floribunda, tak nás příroda překvapila novým tahem triumfem strupovitost klonu č. 6 a ještě dvou dalších čísel mám dojem, že to byly 4 a 9.(tak byly klony... celý příspěvek >
Fuji - červené mutace, 1.11.2014
Zdravím Prosím zde o názory na pěstovatelnost této odrůdy u nás. Měl jsem možnost ochutnat tuto odrudu (Fuji) která má takové zajímavé smutné vybarvení, ale chuť je vynikající a silně šťavnatá takové kalvilové chuti.  Byl jsem docela... celý příspěvek >
Pink Lady, 1.11.2014
Zdravím Dnes jsem obdržel pár stromkú od přátel ze Slovenska odrúdy Pink Lady.Tato odrůda má být velký odrůdový bům ve světovém měřítku. Je zajímavé ač je preferována jako novinka tak byla vyšlechtěna v roce 1973 v Austrálii.Také jsem se... celý příspěvek >
Zakládám novou zahradu, 1.11.2014
Zdravím 33190 Tady je jednoduchá rada. Tak si tam zajeďte osobně, Ale z mích vlastních zkušeností je,  že školky u kterých si objednávám stromky přes internet tak my vždy zaslaly přímo vzorové stromky s nádhernou korunkou a kořeny k... celý příspěvek >
Zakládám novou zahradu, 1.11.2014
Zdravím p.Jaroslava z Prahy Ti co jsou spokojeni s Topazem tak ať si ho mají, ale mé zkušenosti s touto odrůdou jsou jak 550 m.n.m., tak i 250 m.n.m. a i nad 300. Stromky byly na 106, JTEH, M9,P?  Ve všech těchto podmínkách byla stejná... celý příspěvek >
Zakládám novou zahradu, 31.10.2014
Zdravím p. Zdenku Je naprostý nesmysl si myslet, že rezistenty nemusíte stříkat. Rezistenti byly až do nedávna rezistenní pouze na strupovitost. No a co padlí, mšice, obaleči s pohromou zvaná pilatka. Ty postříkat musíte a je bláhové si... celý příspěvek >
Ochrana jabloně Ontario před mrazem, 31.10.2014
Zdravím Musím říci, že ač se uvádí u Ontária citlivost na mráz tak to není až taková pravda. Už pan Vaněk v 30 letech psal jak ho překvapilo jak Ontário bez problémú přežilo kruté mrazy v 20 letech kde pomrzlo prý až 80% odrud. Je všeobecně... celý příspěvek >
Pravokořenné stromy, 31.10.2014
Zdravím Je od přírody přirozené, že se dva rúzné organismy spojené v jeden superorganismus se budou snažit navzájem vystrnadit. Ono roubovanec není přirozený organismus. Je založený pouze na vzájemné toleranci mezi sebou (podnož a odrúda).... celý příspěvek >
Kde je dobrá Ovocná školka, kde dobře poradí, 21.9.2014
Dobrý den p. R. Kubáček Je pravdou, že Vaše školka patří mezi ty odborné i když k mé lítosti jste silně zredukovali odrudovou skladbu a je mi jasné že jsou v tom patenty. Mám z Vaší školky stromky, se kterými jsem doposud spokojený a hlavně... celý příspěvek >
Určení odrůdy, 21.9.2014
Zdravím Odpověď pro vernířovák(1) 81.165 Vaše fotografie je silně podobná odrůdě Melodie. R.Delicie patří do kalvilového typu a ten Váš má úplně jinný tvar. Sklovitost je choroba u spousty odrud zpúsobená stresem stromu. Mrazové poškození se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika