Příspěvky uživatele - 224.251

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Konference - právě zasazená, 29.10.2014
Mně připadá, že je stromek příliš hluboko. V příručkách (přečetla jste si něco o výsadbě?) se doporučuje a já to používám zvláště u větších jam - položit na terén lať nebo prkno a stromek vysadit tak, aby místo očkování bylo 10cm nad úrovní latě.... celý příspěvek >
Zakládám novou zahradu, 29.10.2014
Obojí mají své výhody i nevýhody. Terminál obvykle žene vzhůru, vytváří velkou korunu, severní část koruny je špatně osluněná, strom se těžko pro svou výšku ošetřuje a sklízí a starší zahrádkář jej pak omezuje řezem v určité výšce. Některé cv... celý příspěvek >
Pravokořenné stromy, 29.10.2014
Prosím, abyste upřesnil, co je podle vašich představ pravokořenný strom a jak byste jej chtěl získat nebo vypěstovat. Obávám se totiž zmatení pojmů, ke kterému zde dost často dochází. Já pěstuji jabloně na semenáčích, 1.rok je očkuji nebo 2.rok... celý příspěvek >
Jsme ještě národem zahrádkářů?, 13.1.2013
Pane J.R., ať někdo seče jen trávník kolem bazénu a nebo pěstuje kedlubny, tak je důležité si uvědomit jednu věc. Opravdu je to tak, že málo, který zahrádkář dokáže opravdu vydělávat, aby se uživil, ale na nás zahrádkářích se živí bezpočet různých... celý příspěvek >
Jsme ještě národem zahrádkářů?, 13.1.2013
Já nemluvím o trvalé práci, ale za nás žádné kapesné každý týden nebylo. Sběr padanek, trhání angreštu a různých druhů rybízu, loupání ořechů, nebo sběr černého bezu. To bylo zasloužené kapesné na sladkosti a nebo nějaké volovinky. 
Jsme ještě národem zahrádkářů?, 13.1.2013
U králičích kožek se teď situace zlepšila dají se prodat v rozmezí 15 až 25 Kč za kus. Pamatuju, že když za padanky dávali víc jak desetníky, tak byl ten obrovský kovový kotainer (nevím kolik se do něj vlezlo metráků), plný každý týden. Pak se na... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika