Příspěvky uživatele - 68.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mráz, 16.4.2017
Kašlať na to, toto nebude radiačny mráz... Teraz prechádza front plus prúdenie... Pri plodikoch totalka, pri kvete lotéria, ale sviečky oheň prikrmovanie rosenie... To platí tak na májový mrazik nie na toto. Škody tohto typu vyuzivam pri npr.... celý příspěvek >
Vajíčka na pukoch hrušiek a jabloní, 2.4.2017
Takže piliarka myslíš a už budeš mať aj postrek, to ty si teda gazda
Co Vaše réva 2017, 1.4.2017
Akože plastovy pitel ochráni pred mrazom?  Ti určite!!!
Bujný výhon u málo rostoucích vřeten, 24.3.2017
Pri ohynani pozor na ten oblúk, tam sa uplatní apikalna dominancia a buchne tam silný letorastom, takže vylomit alebo ihneď zastihnúť, ak chcete dostatocnu diferenciaciu a tvorbu plodných pucikov
Bujný výhon u málo rostoucích vřeten, 24.3.2017
Z akého dôvodu skracujete tie letorasty!??? Pod tak skráteným letorastom nastane vetvenie, žiadna diferenciacia kvetnych pucikov. Len konáre a drevo. Pozor na to: o)
Postrek broskyne proti moniliovemu uzehu, 12.2.2017
Tá čerešne a postrek bolo vniknutie. Zo zúfalstva. Ale vyšlo to. Nedocital som sa o tomto nikde, ale ten pohľad na pozasychane stopky ma naviedol.
Postrek broskyne proti moniliovemu uzehu, 12.2.2017
Vopred dávam do pozornosti fakt že 2 roky po sebe sa na broskyniach už objavuje moniliove odumieranie výhonkouk opad kvetov. Postrek marhúľ pred a po odkvete už musí predchádzať aj postrek broskýň. Cca 8 rokov pozorujem moniliove pliagu na čerešní,... celý příspěvek >
Odber materiálu na stepenie, 19.12.2016
Cca 20 cm po zemov na šikmo trochu pár cm trcia. Tam majú ideálnu vlhkosť a na jar v deň stepenia ich opláchneme od hliny a porcujem
Odber materiálu na stepenie, 17.12.2016
Tak dnes som tradičné odobral vruble ovocných stromov. Už sú zakopané a a čakajú na jar. Po tejto sezóne je u nás top hardyho maslovka. Chce ju kazdy na ulici kto ju ochutnal, tak nech ju má 
Ukončení růstu výhonů, 25.6.2016
Príde ešte druhá vlna, nie však tak výrazná. Dni sa budú skracovať. Avšak teraz ide i diferenciaciu pucikov, prebieha tvorba korenovych vlasocnic, teda základ pre ďalší rok
Než dozrají, tak opadají, 8.6.2016
Predsa monilioza. Stačí jeden postrek sygnum v kvete. Odvtedy nám konečne úrodu.
Nejchutnější odrůdy broskví, 1.6.2016
Bielomasu mám jednu LUNA. Úžasná. A tá žltá katarina cling je síce fajn, ale: je neuveriteľné príťažlivá pre vošky, nadledbe listy polepene sekretom spinia aj plody, plus osy a srsne... a je chlpata pričom boh zavaruj utrieť si ju do trička. Svrbí... celý příspěvek >
Mutace švestek, 21.5.2016
Taphrina pruni niečo ako kuceravitost.
Jarne mraziky 2016, 26.4.2016
Ono bude dôležité nielen absolútna teplota u nad -2 2m nad zemou a nezamrlo absolútne nič, ale... Sused ktorý odchádzal do práce ráno pred 05.00 na okne môjho auta nevidel žiadnu namrazu. Ja ráno o 6.30 masaker, celé auto biele. Teda predpokladám... celý příspěvek >
Jarne mraziky 2016, 23.4.2016
Ak by to bolo skutočne efektívne tak producenti by to striekali v sadoch. Zatial to zahrievajú fenmi, ohňom... Viď aký bol hit borax, strieľali ho na stromy rozlievali pod stromy.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika