Příspěvky uživatele - 100.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za chorobu, 6.5.2009
Nejsem odborník, ale tady jsou choroby popsány.
Jakou ranou slivoň?, 4.11.2008
Já bych zkusil Topfirst zrání začátek července a vhodná do všech poloh.
Poradíte jaká je to odrůda?, 14.9.2008 Obsahuje fotku
Děkuji za názor letos jsem zasadil ještě 5 wangheimových takže porovnávat můžu až za pár roků a ještě jsem zkusil 2 vlašky, máme polohu asi 480 m.n.m. Ještě dávám foto rynglí které sadil děda jestli by jste mi je pomohli určit. Děkuji
Poradíte jaká je to odrůda?, 13.9.2008 Obsahuje fotku
Mám dva stromy jeden podle plodů by měl být nějaký druh jugoslávské a ten druhý nemohla by to být wangheimova.Dnes už má každý strom jen pár plodů jinak byly slušně zaplozené.
Medovníčky, 13.9.2008
Pokud vám nejdou od pecky tak bych se přiklonil k duranciím i tvarem a dozrávaním.
Zelená ringle - nekvete, 9.6.2008
Je to tu na foru pod názvem zelená ringle, takže si to přečtěte. Já mám ten samý problém šestiletá ringle ani jeden kvítek, ostatní druhy švestek kvetly všechny. Nezbývá než čekat.
Poradíte?, 8.6.2008
Děkuji všem za rady a názory.
Poradíte?, 3.6.2008 Obsahuje fotku
Byl jsem u známého a tohle jsem u něj objevil. Ty plody jsou švestka JOJO a ty listy jsou z broskvoně. Můžete se k tomu vyjádřit co to jsou za nemoci? Vím jen že provedl zjara postřik calypsem.
Opadávání švestek - plodů, 25.4.2008
Tohle ale vypadá na pilatku, ta je leskle černá.
A neplavou a neplavou, 23.4.2008
Já to vidím na krádež století, protože jinak by aspoň nějaká plavala bříškem nahoru. Přes zimu kdyby byly u dna, tak ta kočka by musela mít určitě skafandr a potápěčský kurs.
Koi kapr - nemoc, 20.4.2008
Na nemoc bych to neviděl, pokud ryby nemají změny na povrchu těla. Klidně to mohl být náraz do kamene pokud měl něco na puse. Pokud jste přidala do vody preventin tak je to vpořádku, je to právě prevence proti různým nemocem, když pořizujete nové... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - pěstování, 11.4.2008
Mám neoplocenou zahradu, je třeba chránit borůvku proti zvěři?
Cukernatost Duracie, Domácí, Nancy, 25.3.2008
Já bych rád Toptaste zkusil,  protože píšou o její dobré chuti i aroma, ale bohužel jsem ji nesehnal.
Lepidlo na dřevo, 17.3.2008
Velmi dobré je lepidlo Mekol D3 nebo D4 a to myslím i cenově. Pokud bych už uvažoval o dřevěném nábytku tak bych ho spíše preferoval do altánu nebo zastřešené pergoly v tom případě postačí se smrku či borovice.
Uložení destilátu do země, 7.3.2008
Určitě to na závadu nebylo, spíš tam mohla být vložena na nějakou dobu sušená švestka. Už jsem to viděl.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika