Příspěvky uživatele - 37.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Laminátový bazén nad zemí, 1.9.2015
Byl by na místě, kde zakopání do země není možné. Bylo by tedy možné jiné řešení?
Laminátový bazén nad zemí, 1.9.2015
Ráda bych se zeptala, zda je možné instalovat laminátový bazén nad zemí, tedy nezapuštěný, a zda je reálné mít v něm vodu po celý rok, pokud by byl zastřešený. Díky za rady a zkušenosti.
Oleandr, 15.7.2015
Děkuji za odpověď, počkám tedy na jaro.
Oleandr, 11.7.2015
Prosím o radu ohledně přesazení oleandru, teď jsem se dočetla, že by se měl přesadit do většího květníku, ale nevím, zda je vhodná doba, chystá se zrovna na kvetení, tak jestli raději nepočkat až odkvete. 
Jak zprovoznit pumpu, 26.10.2014
Děkuji, budeme tedy hledat zátku. Předchozí aktivní natěrač nám to asi trochu ztížil, ale snad budeme úspěšní.
Jak zprovoznit pumpu, 26.10.2014
Děkuji za rady, to s tím zalitím vodou mě taky napadlo, ale nějak jsem nenašla ten otvor, kudy by se měla voda nalít. Táhlo je na konci rozdvojené a jsou tam jenom šrouby, díra žádná. Snad je to na fotce vidět.
Jak zprovoznit pumpu, 26.10.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, koupili jsme chatu a na zahradě stojí krásná pumpa. Bohužel ať pumpujeme jak chceme, voda neteče. Objekt nebyl několik let používaný, majitelka je starší osoba a informací nám moc nepodala. Prosím tedy o radu jak zjistit, kde je chyba.... celý příspěvek >
Je to rododendron?, 19.10.2014
No vidíte, to mě nenapadlo, ale asi bude nějaká přerostlá, je to keř tak 150 cm vysoký a azalky znám jenom malé, přízemní.  Zahrada nebyla delší dobu udržovaná. Je možné ji nějak ostříhat, aby to nebyly takové klacky? Děkuji.
Prosím o určení rostliny, 19.10.2014
Velmi děkuji za rychlé odpovědi.
Je to rododendron?, 19.10.2014 Obsahuje fotku
Prosím o radu, zda je tento keř rododendron, myslím si že ano, ale podle listů to tak nevypadá, tipuji to jen podle nasazených poupat. Děkuji.
Prosím o určení rostliny, 19.10.2014 Obsahuje fotku
Děkuji za rychlou odpověď. Mohu poprosit o určení ještě jedné rostliny, která se tam nachází? 
Prosím o určení rostliny, 19.10.2014 Obsahuje fotku
Koupili jsme chatu a je zde živý plot, nedokážu určit co je to za rostlinu. Prosím znalce o pomoc a případně radu, zda nechat nebo nějak radikálně seříznout, byl asi dost dlouho neudržovaný. Děkuji Dagmar
Co je to za rostlinu?, 27.4.2014
Moc děkuji za odpověd.
Co je to za rostlinu?, 27.4.2014 Obsahuje fotku
Prosím o radu, o jakou rostinu se jedná. Vyrostla nám na hřbitově, ale nejsem si vědoma, že bych ji tam sázela. Je hodně velká (viz porovnání s pampeliškou). Díky za radu. Dagmar
Živočich v jezírku, 15.8.2013
Díky, našla jsem podobné video a přítel odsouhlasil, že to bylo ono.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika