Příspěvky uživatele - 235.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odstranění bakterií, 26.5.2015
Dobrý den, dnes jsem zakoupil UV lampu a během týdne provedu její zapojení. Dále jsem nalil 1 litr sava + 20g dezinfekce SAGEN. Takže až budou hotové kontrolní odběry budu informovat jak dopadly výsledky.
Odstranění bakterií, 19.10.2014
při vybranem podloží studny voda (pramen) přitékal do studny ze všech směrů (asi z 8 míst). Chtěl jsem právě zjistit jestli někdo nemá zkušenosti a namontovanou UV lampu. V jezírkach funguje výborně ale na napojení na studnu jsem žádne ohlasy... celý příspěvek >
Odstranění bakterií, 19.10.2014
studna byla vyčerpaná asi 5x a samozřejmě dezinfekce savem ze dna studny byl odebrán štěrk a dno bylo propráno. Nejbližší pole jsou asi 300m. Jinak kolem nová rodinná zástavba (vyrostla během 5 let - předtím jsem byl na okraji vesnice u pole). ... celý příspěvek >
Odstranění bakterií, 19.10.2014 Obsahuje fotku
studna ještě napojená není, zatím jsem nechal pouze rozbor vody. Jsem spíše ke kraji vesnice, kolem rodiné domy bez zvířectva, ve vesnici je tlaková kanalizace(asi 10 let), takže ze žumpy by to taky nemělo být. Studna je 4m hluboka a je vní 3m vody,... celý příspěvek >
Odstranění bakterií, 18.10.2014
Dobrý den, měl bych dotaz jak řešit dezinfekci studny. Studna byla kompletně vyčerpana a vyčištěna - po provedení rozboru vše v pořádku až na bakterie E.coli, a koliformní bakterie. Tuto studnu chci napojit na záchod a koupelnu (sprchování, prani,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika