Příspěvky uživatele - 190.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
rhodochiton, 5.9.2008
Semínka jsem přivezla z Anglie, název na sáčku byl   Purple Bell Vine, jde o popínavou jednoletku s nádhernými růžovýni zvonci a fial. středem. Dodržela jsem návod pro setbu, titěrná semínka přesto nevyklíčila. Našla jsem i jiné úžasné... celý příspěvek >
Truhlík na sluníčku kromě pelargonií, 5.9.2008
Léta mám v truhlících na jihozápad netřesky různých barev a tvarů, které tam samozřejmě i přezimují. I když zrovna nekvetou, jsou velmi dekorativní a nenáročné na zálivku.Klidně   bez vody týden i více. Na jaře odstraním  ... celý příspěvek >
ismene, 19.5.2008
Jak pěstovat cibule ismene, jak je zimovat? Ať cibuli na zimu   ze země vytáhnu, či nechám v suchu v květináči, nekvete, jen stále odnožuje nové cibule, asi do mého zblbnutí!!! Díky za tipy.
Brambořík - kdy přesadit?, 19.5.2008
Milá Marcelo, děkuji Vám za radu, snad ještě detail. Ve sklepě přechováváte hlízu v úplném suchu i tmě? Já sklep nemám, ale komoru, kde je docela teplo a světlo, tak co pak? Zdravím Vás Tamara.
Brambořík - kdy přesadit?, 12.5.2008
Chcete tím říci, že po odkvětu nenecháte hlízu úplně zaschnout a přes léto odpočinout? Pokud po odkvětu přiliji,  vyrůstá   a nabírá na květ a listy znovu a vyčerpává se přes léto.Jak necháváte hlízu odpočinout, když není možnost... celý příspěvek >
kapradiny - pěstování v květináči?, 4.3.2008
Prosím, kdo má zkušenosti s pěstováním kapradin v květináči na balkóně, ozvěte se. Nemám zahradu, Starkl teď nabízí  stříbrné a vínové kultivary kapradin,  chtěla bych je zkusit na balkóně  ve stínu. Jak  pak ale zimovat,... celý příspěvek >
biskupská lilie, 1.12.2007
Prosím o návod na pěstování, nemám zahradu, tedy na balköně ve velkém květináči. Jak zimovat a jak pěstovat ve vegetačním období, jaké stanoviště. Mám ji 5 let, kvetla jen dvakrát, jinak vyráží naplano nové cibule, které odděluji, rozdávám,... celý příspěvek >
Amarylis - v paneláku několik let, 22.11.2007
Co s mladými a maličkými cibulkami hvězdníku, které narostou u velké cibule? Rozsadila jsem je, zalévala, přihnojovala, ale teď se bojím je nechat zcela zaschnout přes zimu, aby nezahynuly, když jsou tak titěrné.Nebo postupovat jako u velké... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika