Příspěvky uživatele - 235.147

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Semenáč - dobrá volba, nebo ne?, 10.4.2021
Naprosto jednoznačně,   na semenáři můžete zapěstovat jak zákrsek tak vysokokmen  a to jen řežem.  a sílu růstu regulujete hnojením.  Podle mého názoru pro neprofesionální pěstování jabloní jsou všechny  jiné podnože než... celý příspěvek >
Jaké podnože do těžkých půd?, 10.4.2021
Kupte si staré odrůdy na semenáčích a přeroubujte to -  to je jedinné možné řešení   uděláte to jednou a máte stromy na celý život
Pravokořenné stromy, 5.4.2021
Ale ano mám s tím zkušenosti. Uděláte to asi takto kupte si odrůdy, které chcete na jakýkoli podnožích.  Pak se vsaďte tak hkunoko. aby místo roubování bylo  cca 20cm v zemi.  Strom zpravokoření.   Větve ostříhejte a ... celý příspěvek >
Co pěstovat ve skleníku, 27.9.2019
Dejte tam tak 300W v LED osvětlení a sviťte 4 hodiny denně,  za 100 dní prosvítíte 120kWh to zase není tak moc a výrazně se to zlepší...
Roubování okurek 2017, 8.1.2017
Zajímá mě, proč   chcete roubovat  na   jiné podnože ,  spinter   není dost  dobrý.   Dále vidím ,že kupujete  drahá semena ,  třeba Dominucu -  asi kvůli ... celý příspěvek >
Podzimní pěstování okurek, 8.1.2017
Samozřejmě záleží  jaký máte  skleník a  jaký je  podzim.  Letos to  nebylo nic  moc.  Já mám  ve skleníku  16mm polykarbonát  a   rozsáhlou zemní  akumulaci.   S... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 7.1.2017
Chtěl bych  připojit   reakci na  odrůdy,   pokud   Vám jde o  odolnost ,  pak neznám  nic odolnějšího  než odrůdu Conqueror F1,  semena jsou  poměrně drahá, ale rajče ... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 28.12.2016
K tomu bych chtěl  je dodat , že z  tohoto důvodu   si množím  rajčata vegetativně.  Osvědčili se  mi rezistenty   od firmy  kiepenkerl,  které   není třeba ošetřovat... celý příspěvek >
Podzimní pěstování okurek, 29.10.2016
Jen bych chtěl doplnit, že   pěstování okurek  na podzim  vyžaduje pokud  jde o  hadovky, určité zásady.  Mám zkušenosti  s okurkami  od SEMA ,  Superstar ,  Vista, ... celý příspěvek >
Rozvod vzduchu, 24.8.2016
no to záleží ne  příkonu dejme tomu že  má 3W   = 12.I   tedy 250mA. 44Ah baterie ,  vybytí na 75%  = 33Ah   tedy   132 hodin provozu
Jak na kuny, 23.8.2016
No já  myslím, že existují  jen 2  způsoby jak  se zbavit  kuny v  domě,  ten první  je udělat  jim blloch  venku do  kterého se  přestěhují a  ten druhý  je   zabít... celý příspěvek >
Předpěstování rajčat a paprik - nedělám chybu?, 30.3.2016
podivejte se,  já už  mám papriky,  rajčata a okurky ve  skeníku,  takže je  musím předpěstovávat    v době  nejratších   dní.   Musíte svítit ,  nechají se ... celý příspěvek >
Jak ochránit skleník před slimáky, 21.2.2016
Mně se  dostávají slimáci  do skleníku  s   roslinnými zbytky z kompostéru  je těžké  s tím něco  udělat,  takže vždycky  preventivně po hnojení rozházím jed  na slimáky  a je  po... celý příspěvek >
Rozvod vzduchu, 2.2.2016
Pokud máte 40 Ah baterii  do auta a ventilátor  má   1 A , pak můžete  z baterie  odebrat tak   30Ah   abyste nesnižoval  její životnost,  takže Vám  stačí na 30 hodin.
Skleník z plastu nebo ze skla?, 7.10.2015
Podívejte se na to takto,  záleží co  od toho  skleníku čekáte,  jestli děláte volbu mezi  4mm polykarbonátem a  sklem je  to téměř  jedno protože izolace je to  mizerná v  obou případech  a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika