Příspěvky uživatele - 210.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nabella - kombinace skvělých rodičů, 17.10.2014
Zdravím Nabela je docela zajímavá odruda. My co máme rádi odrudu Matčino tak ji plně nahrazuje, dokonce je na tuto odrudu silně podobná jak v tvaru plodu tak i v chuti. Jediný rozdíl u Nabelly je, že má spurtipový růst a silně se přibližuje... celý příspěvek >
Špatný rok pro Topaz, 17.10.2014
Zdravím Konečně zajímavý názor. Je pravdou, že většina jabloní se pěstovala na pastvinách či polních mezích a z těchto stromů se potom hodnotila kvalita odrúd. Tak konečně proč se nehodí Topaz a jiné novinky na polokmeny do pastvin a luk a... celý příspěvek >
Strupovitost Spartan Vs Rubinola, 17.10.2014
Zdravím Tak nevím, ale mě poslední dobou připadá jako kdyby jste kdysi žily v izolátu a dnes volně. Ze slova globalizace udělali fanatický pojem politici a ekologové. Já když poslouchám argumenty na tento pojem tak mi připadá. že většina... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika