Příspěvky uživatele - 199.189

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fazole neplodí, 31.8.2015
Fazol šarlatový mi shodil všechny oplozené květy vlivem letošního sucha. Nemám na něm ani fazolku. Nestačil jsem zalévat.
Dva druhy dýní na jednom kompostu, 17.8.2015
Zkuste to. Třeba dýně hokaido roste snad nejvíce v září, když více prší. Hokaido nasazuje nyní nové plody.
Opadávání švestek, 9.8.2015
Je to suchem. Jsem na tom stejně jako vy. Těšil jsem se z nasazené úrody a švestky jsou pod stromem.
Čerešne a vtáky teraz, 1.7.2015
Moje Kordia je zcela ožraná. Třešnička není ani na zemi. Snad nebudou příští rok červíci. To jsem ještě nezažil.
Postrek paradajky voči plesni, 24.6.2015
Polyversum jsem před lety použil na postřik rajčat proti plísni bramborové. Byl to nový prostředek a měl jsem k němu důvěru. Stříkal jsem někdy v červnu a ještě začátkem sezony jsem vyhodil pro napadení plísní 30 ks rajč. sazenic. Polyversum mám od... celý příspěvek >
Slimáci, 23.6.2015
Pán Jaro skvelý nápad, ručky bozkám. Včera dopoledne jsem v 2,5 l petce rozpustil v necelých dvou litrech vody asi 10 kostek cukru s 1/2 kvasnicového balíčku z marketu. Večer už obsah krásně kvasil. Pozor petku nechat přiotevřenou, aby nevybuchla.... celý příspěvek >
Fíkovník Brown Turkey, 23.6.2015
Před několika lety jsem dostal jakýsi fíkovník přivezený z Izraele. Stále býval silně poškozený mrazy. Ač jsem ho chránil obalováním netkanou folií v několika vrstvách, nepomohlo to. Poslední zimu jsem se vzdal jeho ochrany a kupodivu letos má na... celý příspěvek >
Acrobat plísen bramborová a déšt, 20.6.2015
Včera jsem preventivně stříknul Ridomilem.
Olej. čerpadlo el. pily Oleo-Mac E160F, 20.6.2015
Děkuji za všechny příspěvky a snahu mi pomoci. Pilu jsem dopoledne rozpůlil, vyndal olejovou nádržku a zjistil, že z ní olej v podstatě nevytéká ani při přetlaku / zkusmo ústy / přes plnicí otvor. Olej jsem vylil, protáhl jsem odtokový otvor... celý příspěvek >
Olej. čerpadlo el. pily Oleo-Mac E160F, 18.6.2015
Kdo poradí? El. pila nemaže řetěz. Nemá najeto mnoho provozních hodin. Chystám se pilu rozebrat a zjistit příčinu, ale neznám princip čerpadla, respektive jeho pohonu. Děkuji!
Rozmnožování muchovníků, 18.6.2015
Nedaří se mi řízkování muchovníku. Polovyzrálé řízky mám v zemině z kompostu, v květináči, který mám proti vyschnutí vložen do igelit. sáčku.  V čem je chyba?
Jahody na divoko, 18.6.2015
Část jahod pěstuji na netkané černé folii. Letos byly plody spálené na osvětlené straně od slunce. Částečně se na tom podílí i přísušek. Jahody na záhonech bez folie v pohodě. Jahodám vyhovuje polostín.
Poliversum alebo Champion?, 27.5.2015
Polyversum považuji za podvod na zahrádkáře.
Rajčata vs. mravenci, 27.5.2015
Mravenci potřebují sucho. Hodně zalévejte.
Semenáček broskvoně?, 21.5.2015
Nebo Pcháč oset.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika