Příspěvky uživatele - 122.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
kroucená vrba - větve dolů, 19.3.2008
Děkuji, už je v květináči a jak bude hezky dám jí na zahradu
Pěstování hortensie, 18.3.2008
Jěště žádnou namám, zatím se ptám abych jí nekoupila a pak nešla.Dám určitě vědět, děkuji.Dá se sehnat tato hortensie?H.MACROPHYLLA ENDLEES SUMMER?
hortensie, 17.3.2008
Dobrý den, kde jste jí koupila?
Pěstování hortensie, 17.3.2008
Jak široká bude, dá se upravovat do určitého tvaru?Mám malou zahrádku na kterou pořád svítí slunce a chtěla bych jí dát k cestičce, po které chodím k záhonkum
kroucená vrba - větve dolů, 17.3.2008
Přinesla sem si domů větvičku kroucené vrby, dala jí do vody a ona zakořenila, můžu jí takto dát do země? Poroste?
Pěstování hortensie, 17.3.2008
Jak se pěstuje hortensie a so potřebuje? Svědčí jí hodně slunce?
poradite mi?, 7.3.2008
Není to bobkový list?
Kde koupit pamp. trávu na JM?, 6.3.2008
Dobrý den, v každém zahradnictví, pokud máte u Vás květinářství, poproste je ať Vám jí koupí.
Macešky, 6.3.2008
Dobrý den, chci se zeptat, vydrží macešky na hřbitově? Nebo co doporučujete na hřbitov?
Přímé slunce, 4.3.2008
Zeleninu nebo umělé, mám stejný problém. Zkusila sem vše. Jěště mi jdou domácí ibišky
magnolia grandiflora, 4.3.2008
Dobrý den, půda nůže být normální v Chorvatsku nemají moc živnou zeminu.
Venkovní ibišek, 4.3.2008
Děkuji za radu, žádná jízda
kroucená vrba - větve dolů, 4.3.2008
Dobrý den, jaké má mít podmínky? Může nít hodně slunce?
Venkovní ibišek, 4.3.2008
Je venkovní.
Venkovní ibišek, 1.3.2008
Dobrý den, chci se zeptat, kdy je dobré dát ibišek s květináče ven na zahradu? Děkuji
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika