Příspěvky uživatele - 210.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení odrůdy, 5.10.2014
Zdravím Pokud plody jíte v zimně tak to odpovída Topazu. J e třeba nutno upřesnit dobu sklizně a snězení. sadař vlada
Strupovitost Spartan Vs Rubinola, 5.10.2014
Zdravím Vás p. Vlastimile Předem Vám děkuji za názor. Musím se přiznat, že i Biogolden u mě dopadl stejně ke kolonce hnus. Prosím Vás o Váš sukjetivní názor proč strupovitost se specializací na floribunda se objevila?. Velice Vás prosím o... celý příspěvek >
Mio?, 5.10.2014
Zdravím  Vítám Vás v klubu oblafnutých klientú. Podle Vaší fotografie je jasné, že máte odrudu Rubinola (na fotografii nejsou barvy ještě dozralé) Ujetou odrudu rozhodně nemáte. Vaše tzv. ujetá odruda (prosím, aby se zde ve vážném tématu... celý příspěvek >
Jonathan, Red Delicious, Boikovo, Sudetská, 5.10.2014
Zdravím Chci jenom podoktnout, že to co jsem napsal je opravdu 100% realita z praxe. sadař vlada
Jonathan, Red Delicious, Boikovo, Sudetská, 4.10.2014
Zdravím Vás p. Miloši Letos jsem dělal odborný dozor na výstavě zahradkářú v Ostravě na Černé louce a nestačil jsem se divit jaký je trend zájmů zahradkářů a pěstitelů. Myslím, že budete mít z tohoto trendu radost. A jak rychle... celý příspěvek >
Linda - orosená odměna, 4.10.2014
Ahoj Já jsem poznal, že jsi to ty. Uvidíme až doženu Lindu do plodnoti co mám od tebe, pak múžeme potom porovnat jak bude vybarvovat v jiné oblasti. Je zajímavé, že se zde o ní zmiňuje jako o odolné proti strupovotosti, když podle pomologie... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika