Příspěvky uživatele - 3.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
kočka na zahradě, 7.5.2006
Co bych dal za to, kdyby u mě kočky jenom sra... Ke mě chodí lovit ryby do jezírka (úspěšně). Zkoušel jsem všechno možné. Chemie je na nic, čidlo pohybu s halogenovou lampou jim akorát dobře svítilo k lovu. Nápad s krokodýlem, anakondou nebo hejnem... celý příspěvek >
Rychle rostoucí thůje, 7.5.2006
Zásadní problém Leylanďáku je, že namrzá. Pokud tedy není chráněn zdí, může se pěkně mrazem znehodnotit. Jinak pod pojmem thůje si tak 99% lidí představuje všechny rostliny, které jsou zeravu podobné.
jsme zoufalí, 7.5.2006
Dobrý den, já mám fenu, ta neničí stromky, ale zase mám v trávníku opravdu nepěkně vypálené díry. K tomu vašemu problému odborníci radí kmínek stromu natřít barvou a pod strom nastlat mulč (nejlépe kůru). Nevýhoda je, že jak nátěr, tak častěji mulč... celý příspěvek >
magnolie, 7.5.2006 Obsahuje fotku
Dobrý den, nejsem sice zahradník, ale s magnolií mám tento poznatek: mám velkého psa, který nám magnolii loni na jaře okousal asi na výšku 40 centimetrů. Nejenže magnolie znovu rozkvetla v září, ale ještě krásně zhoustla. Letos magnolie normálně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika