Příspěvky uživatele - 37.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Destilační přístroj z Polska, 12.12.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, zvažuji nákup destilačního přístroje na fotce (nebo na allegro.pl pod heslem "destylator szybkowar") z Polska. Jedná se o tlakový hrnec objemu do 20l, na kterém je připevněný průtokový nerez chladič. Zaujala mě hlavně cena,... celý příspěvek >
Množení kvasinek Vínka, 4.10.2014
Dobrý den, měl bych jeden dotaz. Na vinných kvasinkých Vinka je napsáno, že stačí k prokvašení 10l moštu. Chtěl bych ale dělat větší množství a tak mě napadlo, že když se namnoží (udělá se zákvas), tak by mohlo jedno balení stačit třeba na 50l vína.... celý příspěvek >
Filtrace aktivním uhlí, 14.9.2014
Děkuji, nic podobného jsem předtím nenašel. Pořád je ale aktivní uhlí do akvarijního filtru mnohem lépe dostupné a tak by mě spíš zajímalo, jestli může být zdravotně závadné (když je například vyrobeno v číně).
Filtrace aktivním uhlí, 14.9.2014
Zdravím. Slyšel jsem, že při výrobě vodky se po destilaci produkt filtruje aktivním uhlím pro dosažení co nejvyšší čistoty. Nejlevnější aktivní uhlí se prodává ve zverimexech do akvarijních filtrů (20Kč/150g). Myslíte si, že by se toto uhlí dalo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika