Příspěvky uživatele - 58.247

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kolonie mšic, 26.4.2014
takže je to jasné - mšice ponechať :) adri
Kolonie mšic, 26.4.2014
ďakujem, ani som netušila, že taká je. Stále sa tu dozvedám nové veci, ale mnohé z nich ma veru väčšnou nepotešia  . adri
Kolonie mšic, 26.4.2014
na výhonkoch bazy som už našla prvé kolonie mšic. neviem, či mám vetvičky ulomiť a zničiť (a ďalej bojovať proti mšicím) alebo ich tam nechať s myšlienkou "nastěhujou-li se mšice na bez, nebudou jinde". adri
Jak sázet česnek, 25.4.2014
to máte pravdu, len myslím, že potom by boli poprepletané listy a menej by na ne svietilo slnko (husto v riadkoch, prázdno v uličke) - teda aspoň ja si to takto zdôvodňujem, preto sadím ako na obrázku. a možno je to blbě a brušká by mali ísť do... celý příspěvek >
Jak sázet česnek, 25.4.2014
takto sadím už pár rokov, myslim, že sa to volá nejako ako striktne orientovaná sadba, alebo tak akosi. listy rastú tak, ako ste nakreslil... lahodí to môjmu matematickému oku , rastlinky sú ako podľa pravítka... adri
Spodní listy česneku žloutnou, 22.4.2014
ne? sám píšete "může to být cokoliv od 2%hm do 5,5%hm" - to je 50ml a 50g močoviny taký rozdiel? tak diametrálne rozdielnu hustotu oproti vode má granulovaná močovina? už v podobnej diskusii sa tu riešilo zanedbanie tohto rozdielu ako aj... celý příspěvek >
Tulipány z Holandska, 21.4.2014
to s tou novou cibuľkou nechápem, ona sa kvitnutím predsa nestratí, ostáva taká, aká je. ale ak by som ich nechcela nechat vykvitnúť, vyštipla by som kvet hneď, ako by sa začal medzi listami objavovať. adri
Baza čierna - žilnatina na listoch, 20.4.2014
Mám problém s bazou - má na listoch žilnatinu, ale nie ako keď chýba železo (vyblednuté svetlozelené listy a tmavá žilnatina), ale naopak - svetlá žilnatina a tmavý list okolo. tušíte, čo to môže byť? adri
Diamantová motyka - diamond hoe, 18.4.2014
no, ja si myslím, že je to presne naopak... a ak by sa u nás volala kosoštvorcová motyka, každému by bolo jasné, že to nie je tvar násady... ale sorry, diamant má u nás jednoznačný význam... ja som si tiež zozačiatku myslela, že tá motyka má... celý příspěvek >
Moje nové tekvice 2014, 18.4.2014
ja by som ešte počkala, tiež mám z cca 20kelímkov po 2 semená (dýne, cukety, melón, patizón,...) asi len 1/3 vyklíčených... každý deň sa objaví nová rastlinka :)...adri
Moje nové tekvice 2014, 17.4.2014
jasné, že do kellímkov, nie som tekvicový vrah :)...adri
Moje nové tekvice 2014, 17.4.2014
ja som vysievala 11.4. a dnes uz lezu - hlbka: zatlacila som proste semeno do pody, cca 3cm, skratka som zastrcila semeno prstom, aby bolo cele pod zemou. adri
Kopřivová jícha, 15.4.2014
bola som jíchu skontrolovať (robím ju prvýkrát) a keďže sa obsah kýbla mení na čierny hnus, asi je otázka bezpredmetná a po 3 týžňoch už zjavne ani korene nebudú, čo bývavali a tak sa nebudem báť dať tú hmotu na kompost . adri
Kopřivová jícha, 15.4.2014
fúha, keďže som bez reakcie, znamená to, že jíchu nerobíte? adri
Maliník - nedaří se pěstování, 15.4.2014
Ja mám maliny na slnku a veru, úroda nič-moc, sused ich má v polotieni, naši pod veľkou lieskou a obaja majú krásne veľké plody... tak neviem, či mám zavlažovať, hnojiť, tieniť . ale toho roku vidím viaceré odnože z koreňov, aj pol metra od materskej... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika