Příspěvky uživatele - 248.95

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za rostlinu?, 19.6.2014
Stačí lístek a voní vám nádherně polévka...           Lída
Škůdce česneku, 19.6.2014
Tak to se omlouvám za blbost, už jsem dlouho nepaličák nesázela.   Lída
Škůdce česneku, 19.6.2014
Česnek nelehá, to dělá cibule. Jestli máte paličák, tak se tahá, když se narovnávají květenství. Jestli nepaličák, tak když převážně zežloutne. Jinak se vám budou rozpadávat palice.           Lída
Škůdce česneku, 19.6.2014
Přikrývám bílou netkanou textilií (i cibuli) od vyrašení na jaře cca do poloviny června.           Lída
Svída, popř. jiný listnáč do sucha, 18.6.2014
K té svídě - ta dorůstá větší výšky, kolem 2m a je robustnější, ptačí zob je nižší a jemnější na pohled - stříhat lze oba keře, záleží na tazateli.           Lída
Svída, popř. jiný listnáč do sucha, 18.6.2014
Třeba mají pevnější skořápku . Lída
Ancistrusi, 18.6.2014
Ancistrus má mít teplotu vody kolem 23°C, v noci a ráno v jezírku to je určitě podstatně méně, podle mne by nepřežil ani přes léto...          Lída
Nevyvynuté květy u růže, 18.6.2014
Letos mi to udělalo několik prvních poupat (3 + 1ks) u dvou růží. Další květy byly již normální. Přikládám to za vinu pozdním mrazíkům, zřejmě ta první poupata namrzla.           Lída
Svída, popř. jiný listnáč do sucha, 18.6.2014 Obsahuje fotku
A co takhle zkusit pestrolistý ptačí zob? K lesu by se také hodil, dorůstá 1-2m výšky.           Lída
Je to šarka?, 17.6.2014
Zkuste se zeptat v nejbližší rostlinolékařské laboratoři.     Lída
O jakou se jedná rostlinu?, 17.6.2014
Tradescancia.           Lída
Úhyn ryb v zahradním jezírku střední velikosti, 16.6.2014
V akvárku takhle hynou ryby, když je ve vodě moc dusitanů... S rybami v jezírku zkušenost nemám.          Lída
Žloutnutí resp. zbělení na zahradě, 16.6.2014
A nemůže to být, jako letos často, působení ostrého sluníčka v horkých dnech? Napadlo mne to u té poslední fotky rajčete, osluněné jsou přesně ty bělejší části listů.           Lída
O jakou se jedná rostlinu?, 16.6.2014
Rhododendron - asi nějaká nějaká japonská azalka.          Lída
Kombinace dvou postřiků, 16.6.2014
Moc děkuji za informaci, hned to dnes večer postříkám  :-)))       Lída
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika