Příspěvky uživatele - 191.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slepice nenesou vajíčka, 27.12.2014
Dobrý den, mám dotaz, máme okolo 30slepic, zhruba 1,5 roku staré a celé léto nám hezky snášely, ale s příchodem zimy už cca 2 měsíce nesnáší ani vajíčky. Dostávají snad úplně všechno, vařené brambory, šrot, granule, namočené pečivo, pšenici,... celý příspěvek >
Kiwi - jakou oporu, 30.9.2014
děkuji
Kiwi - jakou oporu, 30.9.2014
Moc děkuji,  a kolik prostoru takové kiwi potřebuje?
Goji - neplodí, 29.9.2014
To máte pravdu, žádnou parádu teda nedělá. Spíš naopak. 
Goji - neplodí, 29.9.2014
Toho mého je mi líto, ale nejspíš taky půjde
Kiwi - jakou oporu, 29.9.2014
Uvažuji o koupi kiwi. Ale o pěstování jsem toho na internetu o pěstování moc nevyčetla. Zajímlo by mě, jaká opor by pro něj byla nejvhodnější. Chtěla bych ho pěstovat u plotu. A kolik zbere místa? A také jak daleko od sebe by měli být samec a samice.... celý příspěvek >
Goji - neplodí, 29.9.2014 Obsahuje fotku
Asi před třemi lety jsem od známé dostla několikletou rostlinu Goji. Kždoročně kvete, ale plod ani jeden. Čím by to mohlo být? Nejsou třeb potřeba 2 rostliny? A je to vůbec Kustovnice čínská? Já to nepoznám. Navíc je napadené nějkou chorobou. Listy... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika