Příspěvky uživatele - 63.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Teska, Fenix, Harbinger, Dixired, Favorita Morettini 3, 27.7.2016
Tou peckou jsem myslel Flamingo - Mičurin II (470 m)
Teska, Fenix, Harbinger, Dixired, Favorita Morettini 3, 27.7.2016
Pan Hlavatý tu již několikrát prezentoval slovenskou odrůdu Flamingo.Měl jsem ji kdysi vysázenou.Při prvních dvou úrodách byly zrovna nepříznivé roky a broskvičky nedozrály.S těžkým srdcem jsem ji nahradil FM3 a vsadil na jistotu dozrání.Pár kousků... celý příspěvek >
Rajka nebo Florina, 30.9.2014
 S nedozráváním Floriny ve středních polohách se jako obvykle přehání.Pěstoval jsem ji ve 470 m a vždy v pohodě.Chuť velmi dobrá ale šťavnatost asi jako drtina.Zrušil jsem ji a jednoznačně preferuji z těchto dvou odrůd Rajku.Chvili jsem ji... celý příspěvek >
Lobo, 28.9.2014
Spartan je velmi dobré jablko s delší skladovatelností nežli Lobo.Ovšem chuťově řadím Lobo pčed Spartana.Slupka je takřka neznatelná což u Spartana působí trochu rušivě.Obě chutě jsou originál jako ostatně u všech kanadských starších odrůd. a velmi... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika