Příspěvky uživatele - 192.79

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez stromku, 2.12.2015
Někdo do stromku rázně zashnul a měl by to spravit. Polovina větví tam nepatří a nyní bude je nurno odstranit a stromek uklidnit. Podle mně bude lépe zapěstovat nový stromek od O.          ... celý příspěvek >
Měření kyselosti půdy, 25.11.2015
Neznám tento přístroj. Já používám pro měření pH tabletky pro měření kyselostí vody zahradních bazénů. Pro měření připravují výluh z půdy 1:1, kdy po usazení měřím vodu. Stupeň kyselostí se stanovuje porovnáním stupnice. Pro učely hnojení je to... celý příspěvek >
Hnojivo s velkým podílem fosforu a draslíku, 5.10.2015
Používám polské hnojivo INTERMAG Fosfho 57 % fosforu, INTERMAG Kali 36 % drasla. Těch hnojiv ce celá řada.   Vladislav
Okrasný česnek, 22.9.2015
Pěstování česneku v květináči lze doporučit jen přechodně. Rostlina je náročná na vodu a v letě brzy zaschne a nevytvoří velké cibule. Pokud není zbytí, pak bych doporučil nádobu nad 10 litrů. Stojí to za vyzkoušení.  Vladislav
Co je to za strom?, 13.7.2015
Pane Stanislave máte pravdu. Právě takovou jabloň mám v zahradě. Vladislav
Lze do zahrádky přesadit lilie ze supermarketu?, 21.6.2015
V supermarketech se prodávají poze asijské hybridy. Jsou přirychlené a proto kvetou v dubnu. Jiná cesta než výsadba do půdy není. Do září bych je ponechal v tom květináči a pak je vysadil jako cibulky bez lodyhy do půdy, nebo v tom kvěštináči... celý příspěvek >
Posílení cibule lilií, 19.6.2015
Určitě píšete o lilií Candidum nebo jinak lilie kostelní. Květy má bílé a pěkně voní. Já tento druh lilie pěstují jen v několika kusech. Vyžaduje zásaditou reakci půdy a to je na záhrádce složitě dosáhnout. Já tyto cibulky pěstují ve větších... celý příspěvek >
Posílení cibule lilií, 13.5.2015
Lilie jako rostlina je schopná vytvořit květ a rovněž vytvořit dostatečně velkou cibulí. Předpokládá se zajištění vhodných půdních a stanovištních podmínek. Ostranění květu je v podstatě určitý zásah do vývoje rostliny. Můžeme se poučit na zacházení... celý příspěvek >
Cardiocrinum giganteum, 11.4.2015
Cardiocrinum gigantea lze zakoupit v Polsku, jen ta realizace poštou a placení faktury je prakticky oficielně nemožná. Obchody na to nejsou připraveny a my jako zákaznici chceme zboží získat levně. U nás se dalo sehnat semeno za hezkou cenu v... celý příspěvek >
Lilie, 22.2.2015
Nákup cibulí lilií je pernamentní proces. Protože se tyto květiny pěstují na zahrádce spolu s česnekem, jahodama a nebo i brambory, je životnost plně schopných cibulí minimální. Proto neustále doplňujeme počty novými odrůdami, protože ty zakoupené v... celý příspěvek >
Cardiocrinum giganteum, 6.2.2015
Zdravím. přesto, že se ptáte anonymně na tuto cibulovinu, mohu vám sdělit, že je možné tuto rostlinu sehnat v Polsku za celkem relativně levnou cenu. U mně velice dobře roste a dokonce kvete. Před nedávnem jsem zde uváděl fotku. Někde v tomto vlákně... celý příspěvek >
Hrušeň Pstruží, 5.2.2015
Dobrý den p. Zdeňku. Jsem překvapen kolik stromů se v různých oblastech najde. Je popsaná a zobrazená v pomologií z let 1905, ale přítup k ní budu mít až za několik měsíců. Pokud by se našla možnost odebrání roubu, tak bych byl velice rád. Mohl bych... celý příspěvek >
Hrušeň Pstruží, 2.2.2015
Mám zájem na obnovení staré české odrůdy hrušně Pstruží. V 50 tých létech na Třinecku tato odrůda byla v zahradách běžná a nyní se po ní slehlá zem. Vybarvení v době konzumní zralostí připomínala duhové zbarvení této ryby. Co se týče chuti, tak zatím... celý příspěvek >
Prosím poraďte co je to za cibulovinu, 7.12.2014
Ja bych se přiklonil k Amarylis Belladona. Raší na podzim, na jaře zasýchá, kvete v létě. Návody píšou, aby byla cibule  posazena 10 cm pod povrchem.   Vladislav
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 1.12.2014
 Odvážné téma pro odvážné lidi.  Co jste napsal je velice podnětné. Jako zahrádkář jsem si dělal nějaké výpočty a dospěl jsem k zajímavým  výsledkům.  Výpočty jsem porovnával z kultovním hnojivem Cererit.  Jeden kilogram... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika