Příspěvky uživatele - 126.180

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slad - pálení, 26.9.2014
Dotaz - páleno v mědi nebo v nerezu?
Drevené soudky obecne, 8.9.2014
Doporučuji juknout na Dubové a akátové soudky, prodejna ve Žďáru nad Sázavou, ale posílají spolehlivě i poštou. Soudek je po zakoupení třeba ošetřit podle dodaného návodu (vypláchnout piliny, nechat zatáhnout...). Asi po měsíci jsem... celý příspěvek >
Odvětrání slivovice, 15.5.2014
A už jsi to prakticky vyzkoušel rozumbrado???
Odvětrání slivovice, 14.5.2014
Zkusil bych přispět svým málem. Odvětrání je vlastně staření ... s cílem zbavit pálenku mikrospopických bublinek. Jsou 2 mnou odzkoušené metody. První je použití Ultrazvukové čističky VGT-1613T. Je to jednoduché - nalít, zapnout na 3 minuty,... celý příspěvek >
Archivovanie palenky alebo dozrievanie v dubovom sude, 28.1.2014
Kopil jsem ve Žďáru n. Sázavou. Soudek koupíte (zasílají i poštou) i s polopatickým návodem. Vymýt (vypláchnout) vnitřek jenom vodou od pilin, naplnit na 1 den vodou na zatažení. Vodu vylít.V akci jsem koupil levní portské po 99.-... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 14.7.2013 Obsahuje fotku
Kdo poradí, co mi to vyrostlo :-) Děkuji.
Žací hlava a další příslušenství ke křovinořezu Stihl FS 130, 21.3.2013
Ta hlava AC 40-2 je možná nejlepší, ale nikoli nejvhodnější pro FS-130 nebo FS-240. Struna s tloušťkou nad 2,7 mm je určena pro profi stroje s vysokým výkonem, u méně výkonných strojů dochází k markantnímu snížení otáček a přetěžování... celý příspěvek >
Žací hlava a další příslušenství ke křovinořezu Stihl FS 130, 19.3.2013
Mám možnost koupit v akci FS 130 za 13.500,- nebo FS 240 za 15.600,-.  Kdybych měl možnost koupit dvěstěčtyřicítku levněji než stotřicítku, vzal bych samozřejmě ten silnější. Myslíte, že se vyplatí připlatit si 2.100,- za FS 240? Je o tolik... celý příspěvek >
Žací hlava a další příslušenství ke křovinořezu Stihl FS 130, 19.3.2013
Děkuji Vám za reakci, to jsem potřeboval vědět. Jen mi ještě není jasné, jak moc jsou ty ceny mimo realitu - je to odkaz na kompletní žací hlavu, kterou namontuju a sekám?   A ještě, doporučujete nějakou vhodnou alternativu k tomu... celý příspěvek >
Husqvarna Automower 305 automatická sekačka, 4.6.2012
Ja mam tak Automower 230 ACX a musim rict, ze vubec nelituju. Na druhou stranu model do 500m2 bych si urcite nekoupil. Je to dost mala plocha aby si ji clovek posekal sam. Ja jsme si koupil 230 hlavne kvuli tomu, ze uz jsem nevedel co s posekanou... celý příspěvek >
Plně automatická sekačka Automower, 2.5.2012
Samozrejme nesmysl. Moje zkusenosti: Travnik je mnohem lepsi, uplne zmizel plevel, kteremu denodenni zkracovani vubec nedela dobre. Travnik se tak zahustil a vypada prefektne. Jsem docela liny takze zadny vertikutovani vubec nedelam a travnik... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika