Příspěvky uživatele - 167.77

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Královna Viktorie, 27.3.2024
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s odrůdou švestky královna viktorie. Zejména by mě zajímala její odolnost k šárce. Děkuji za odpovědi.
Jaké jsou zkušenosti se servisem Mountfield?, 30.3.2019
Přesně tak, záruka 7 let a opravy zdarma. Mě tahle záruka stála 4500, půl roku po zakoupení motorové pily. 
Motor Briggs & Stratton 35 Classic, 3.9.2017
Malá vůle ventilů. To je potvora co nedovolí nastarovat teplý motor.  Tohle je však práce pro zručného kutila nebo ještě lépe servis.
Motor Briggs & Stratton 35 Classic, 3.9.2017
Ještě jsem zapoměl dodat, že seřízení ventilů se provádí při zabrušování a to tak, že po zabroušení se ubrousí kousek tyčky tak aby měla správnou vůli. sací je 0,15 a výfukový 0,25. Měříme spárovou měrkou. Pak teprve nasadím pružiny což bez přípravku... celý příspěvek >
Motor Briggs & Stratton 35 Classic, 3.9.2017
Se vším souhlasím, ale to, že se musí sundat motor aby se daly seřídit ventily ne. Sundat výfuk, odšroubovat víčko ventilů, pak sundat hlavu motoru, najít horní úvrať to všechno lze na motoru udělat aniž by se musel sundat motor. Zrovna teď jsem... celý příspěvek >
Zalozeni travniku, 6.11.2016
Dobrý den, potřeboval bych radu jak založit trávník na dvoře, kde se jezdí auty. Vloni jsem byl donucen dvůr zasypat štěrkem, protože dvůr byl rozježděný jak tankodrom Použil jsem makadam frakci 0- 30 a na ten jsem rozhrabal štěrk o frakci 0-8mm a... celý příspěvek >
Nejde protočit motor na sekačce, 24.4.2016
Nějak si neumím představit jak by se dalo vyrovnat klikovku přímo na sekačce. I kdyby se povedlo konec osy lehce srovnat tak zaručeně dojde k poškození třecího ložiska a s největší pravděpodobnosti dojde k prasknutí celé dolní části motoru. Ohnutou... celý příspěvek >
Korunka lípy, 11.4.2015
Díky, to nebyla příroda, ta určitě ne, jen zlí lidé..
Korunka lípy, 10.4.2015 Obsahuje fotku
foto
Korunka lípy, 10.4.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím, kdo poradí..Nějaký "dobrák" mi ulomil terminál krásně rozvětvené lípky a teď nevím jak ji napravit..Pouští odspodu, jak ji znova založit korunku? Děkuji za příspěvky Bea
Slad - pálení, 25.9.2014
Zdravim..Jak uvádíte výše..cituji Ještě ale nemám vylaborováno správné množství třísek a dobu jak dlouho je tam mám nechat abych to nepokazil. Uz mate v tomto nějake doporučení?
Rajčata - chorba, 30.7.2014
Paní Jiřino, nevím, kde mám hledat Vaše včerejší snímky, je toho mooc.
Rajčata - chorba, 30.7.2014
list jsem fotila i ze spodu..
Rajčata - chorba, 30.7.2014 Obsahuje fotku
druhé foto
Rajčata - chorba, 30.7.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím zkušené pěstitele o radu..Vyfotila jsem část listu rajčete pěstovaného ve foliovníku. Ráda bych se dozvěděla, o jakou nemoc jde, je to plíseň bramborová? Rajčata mi teprv zrají, Stupické červenají, ale tato odůrda je myslím Býči... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika