Příspěvky uživatele - 128.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mnohonožky - přemnožení, 22.9.2014 Obsahuje fotku
Foto soklu fasády, plocha obrázku cca 50x50cm, takto je to podél celého domu včetně chodníku a parkovacího stání před domem. Denně zametu dle mého i stovky těchto tvorů.
Mnohonožky - přemnožení, 22.9.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, dnes mám pocit, že nebyly tak aktivní a bylo jich méně nicméně, i tak jsem je opět ze zvyku zametl. Možná je to tím, že se trochu ochladilo, alespoň si to myslím. Přidávám foto.
Mnohonožky - přemnožení, 21.9.2014
Dobrý den, prosím o radu, jak se efektivně a hlavně reálně zbavit mnohonožek. Lezou po fasádě domu, na soklu jich mám snad stovky a na ploše před domem jsou také zalezlé ve spárách dlažby. Za večer jsem schopen nasbírat tři plné lopatky a pak mne... celý příspěvek >
Bofix a zavlažování, 18.7.2014
Dvě tři hoďky po stříkání stačí a pak můlže klidně i pršet, funguje stejně, mám vyzkoušeno...
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika