Příspěvky uživatele - 216.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chlor ve vodě ano či ne, 15.7.2014 Obsahuje fotku
Kdepak štěstí, ionizátor s měděnými eletrodami se stříbrem, zinkem a čistá dešťová voda. Bouřky a přeháňky vodu doplňují, ionizátor dezinfikuje, písková filtrace čistí, bez nákladů, bez chlóru, bez starostí, co udělá nová voda.
Křovinořez Solo 111B, 15.7.2014
Tento způsob prodeje Solu reklamami a slevami nejdříve pomohl, ale další praktiky mu velmi škodí. Buďte trošku soudný Solo 111 b je v ceně kolem 8000 základ, se Stihl FS 310 s cenou 16500 a větším výkonem nesrovnávejte. Solo má výkonnější... celý příspěvek >
Honda Vs. Briggs&Stratton, 14.7.2014
A co nejel? …®
Proč by se měly používat rukavice při práci s motorovou pilou?, 14.7.2014
Než rukavice bysme měli upozornit na stav pily, záchytu prasklého řetězu, stav celé řezné soupravy, obsluhu pily. Ty rukavice chrání ruce, proto bych je nesrovnával s přilbou na motorce. Když Vám kopne pila, tak Vás podle rukavic akorát rychle... celý příspěvek >
Honda Vs. Briggs&Stratton, 14.7.2014
O můj rozhled se nebojte, mám obavy o Váš rozhled, když chcete srovnávát 160 ccm s vyšším obsahem.
Proč by se měly používat rukavice při práci s motorovou pilou?, 14.7.2014
Není člověk, jako člověk a když Vám rukavice pomáhají, tak je používejte. Mně je v nich horko a mám s nimi pocit, jako psát v rukavicích.
Proč by se měly používat rukavice při práci s motorovou pilou?, 14.7.2014
Dnešní pily se sváteční obsluhou, není důvod se bát vibrací. Kdo má chirurgické ručičky, ten rukavice potřebuje. Nemoci z vibrací jsou pro sváteční dřevorubce zbytečné strašení. V rukavicích je horší cit pro ovládání pily a rukavice se časem trhá a... celý příspěvek >
Kartusovou nebo piskovou filtraci + bazen v zime, 14.7.2014
Pohyb vody brání zamrznutí a to necháte filtraci v mrazech stále zapnutou? Na otužování by Váš plán šel použít, když zajistíte, že voda nikde nezamrzne. My vodu nevypouštíme, pod střechou se udělá jen malý led, rozvody jsou v zemi a čerpadlo v... celý příspěvek >
Honda Vs. Briggs&Stratton, 14.7.2014
Na vrtění nožem B&S, Tekumseh stačí, větší zátěže už ukazují rozdíl, Hondááá.
Honda Vs. Briggs&Stratton, 14.7.2014
No jo, ale většina srovnává podle toho, že jim jejich B&S SV nějak jede na olej bez výměn o kultivovaném chodu a nízkých emisích Hondy nemají páru a už vůbec ne o odstředivém regulátoru. Přesto srovnávají nesrovnatelné.
Honda Vs. Briggs&Stratton, 14.7.2014
Hondááá je špica pro motoráře, ostatní jsou rádi, že se točí nůž.
Kartusovou nebo piskovou filtraci + bazen v zime, 14.7.2014
Pískovou…z kartušové dostanete záchvat při stálém čištění kartuší a mizerně vyčištěné vody. Písková profiltruje vodu za krátkou dobu, nutnost u větších bazénů venku bez střechy. Na zimu vypustit vodu z trubek, trysek, čerpadla, u bazénu se střechou a... celý příspěvek >
Bezchlorová údržba bazénu Mountfield, 14.7.2014
Jde to, ale lidi jsou vovce, které nepřemýšlí, tak platí.
Krovinořez Dolmar MS-4200 E? Solo? Husqvarna, 13.7.2014
No, blbost byla to pro Dolmar nepovedená spolupráce. Za silné perfektní pily špatné křovinořezy.
Krovinořez Dolmar MS-4200 E? Solo? Husqvarna, 13.7.2014
Sekal jsem s bubnovkou Dakr RZS 69 k Vari  a byl to tank bez jediné poruchy.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika