Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaká odrůda je vhodná na sušení?, 8.1.2015
Také Průsvizné letní nejen že pravidelně zarodí, ale i nehnědne.K jídlu je ho někdy přebytek.  AB
Činska vinna reva, 3.1.2015
Jak je na tom Evropa a my se nezmiňujete.Rovněž není jasné co si pod pojmem Amerika máme představit.
Hniloba zimních jablek, 3.1.2015
Sbírat shnilá, ošetřit postřikem zdravá na stromě, udržovat čistotu stromu i pod stromem.
Hardyho - pro a proti, 31.12.2014
Hruška Notář Lepin rodila na kdouli MA v dobře zalévaném terénu (pod okapem skleníku).Možná jsem nikdy nepočkal na její konzumní zralost a jevila se mně proto dost řepovitá.Dielovu máslovku znám, ta je na vysokokmenu ale vždycky menší než... celý příspěvek >
Hardyho - pro a proti, 31.12.2014
Wendy, Lepinova svou velikostí (až 700g)na MA mně trhala kdysi na výstavách obdiv.Přesto jsem ji zrušil pro její přetrvávající řepovitou dužninu.Děkuji za avizo na Děkanku zimní.Podmínky bych měl a kdoule MA také.Ještě ty rouby.Svým příspěvkem jste... celý příspěvek >
Hardyho - pro a proti, 30.12.2014
Děkanku jsem koupil u Lidla pod názvem Doyenné du Comice.Nečekám, že rychle na rozdíl o jiných zaplodí, protože se o její lenosti psalo už dřív.Přerouboval jsem její vrchol na Lucasovu.  AB
Hardyho - pro a proti, 27.12.2014
Markantní rozdíly jsou patrné např.u hrušky Lucasova, kdy i ty největší plody českého původu mě zklamaly, zato tatáž odrůda v menších rozměrech a s vybarveným líčkem dokonce voněla.Možná i podnože sehrávají svou úlohu. AB
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 23.12.2014
Vyrývám roubované hrušně i broskve a vysazuji je ven bez problémů.Je mimořádně teplo a dá se to.Až na ty neodbytné srny a zajíce.
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 21.12.2014
Co poskytnout srnám a zajícům, aby si zakousli do něčeho jiného, než do čerstvé výsadby stromů, nevím.Bývalo kdysi zvykem, že myslivci a honci si mohli levně pořídit zajíce z honu.Dnes ani nevíme, kdy a kdo má z honební trati užitek.Škodu ale... celý příspěvek >
Motor Tera Vari, 16.12.2014
Je to v karburaci, vyřaďte omezovač otáček a nastavte znovu volnoběh.Opatrně přidávejte, abyste nepřetočil motor.
Jaký vybrat refraktometr?, 9.12.2014
A teplota prostředí?Pokud je pod15°c, pak rychle do teplejších krajin.nebo přihřát.(ponorným topidlem).  AB
Jaký vybrat refraktometr?, 9.12.2014
A udělal jste dobře.Kolísání cukernatosti směrem dolů lze zjišťovat různými měřidly a ustálená hodnota je rozhodující.  AB
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 7.12.2014
Pánové, vlci a jiné šelmy (jen samci) ohraničují své teritorium pravidelným značením močí.A platí to.Což takhle použít lidskou moč k odhánění např.spárkaté zvěře vč.zajíců, kteří očividně umí zlikvidovat mladou výsadbu stromoví?Myslím, že je to... celý příspěvek >
Čtvrtá hrušeň - doporučte odrůdu, 3.12.2014
Chystám se vyzkoušet Grosdemange a Konvert.Obě by mohly na kdouli dobře prosperovat.  AB
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 30.11.2014
Je obecně známé, že staří Valaši své exkrementy ze suchých venkovských záchodů vyváželi ke stromům-trnkám.Bylo to z etického hlediska dost nepřijatelné, leč účinné, dnes jsou stromy nehnojené a choulostivější k šarce a pod.Navíc exkrementy nebyly... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika