Příspěvky uživatele - 222.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chov ryb doma, 3.6.2016
Ještě s vydrou strašte... :-) Stačilo mi, když jsem před léty budoval jezírko (bylo pár týdnů napuštěné - bez ryb, bez rostlin, bez filtrace), že si přišla okouknout "nový revír"...v zimě! Ve sněhu jsem našel stopy až k jezírku a ještě mi tam nechala... celý příspěvek >
Chov ryb doma, 6.5.2016
Tomu už rozumím a souhlasím s vámi, že takový pstroužek bude z přírody nejlepší! Ale i jako rybář vás trochu zklamu, protože i do těch revírů a sportovních revírů se buhužel sypou tržní pstruzi "granuláči" ze sádek! Rybářský tlak je totiž obrovský a... celý příspěvek >
Chov ryb doma, 5.5.2016
Přesně jak píšete. Jedná se o kvalitní Dánské granule (ty nejběžnější - ať nedělám reklamu). S krmením rybkama bohužel nemám (ani mé okolí) zkušenosti. Ale jak si pstruh navykne na granule, tak nemá o nic jiného - živého zájem! Čekal jsem, že mi... celý příspěvek >
Chov ryb doma, 1.5.2016
Jezírko mám už pátým rokem, hloubka 2,2m. Žádnou studenou vodu v létě nemusím dolévat a to dokonce ani loni při těch tropických týdnech (40°C+). V zimě žádnou teplou vodu nepřidávám (proč proboha?), jezírko je prostě normálně pod ledem (2-3měsíce) a... celý příspěvek >
Chov ryb doma, 29.4.2016
Nemáš vůbec za co děkovat. Je třeba vydržet, experimentovat a člověka to bude bavit a užívat si to... ;-)
Neznámá pnoucí růže, 23.10.2014
Prví růže vypadá na Westerland. František
Neznámá rostlina, 22.10.2014 Obsahuje fotku
Prosím o určení názvu této rostliny, která roste planě v trávníku a zda není jedovatá pro zvířata. Děkuji František
McCulloch M125-97TC zahradní traktor, 16.9.2014
Bohužel odkaz nemám. Vozík jsem koupil od prodejce mého traktůrku jako "oficiální příslušenství", což je kravina, protože oficiální vozík od McCullochu stojí kolem desítky (stejně jako od Husquarny)... A tenhle článek jsem zakládal já, takže... celý příspěvek >
McCulloch M125-97TC zahradní traktor, 16.9.2014
No to je něco! :-D Ta akuše tam... :-D No já zakoupil úplně obyčejný vozík, jednoosý, manuálně sklápěcí... za 4500,-. Je to sice čína (postranní plechy cca 1mm silné - už teď jsou zohýbané a prohnuté), ale i tak funguje bezvadně. Rám je bytelný a... celý příspěvek >
Určení odrůdy jablka, 15.9.2014 Obsahuje fotku
Ještě doplním.. Strom je asi třicet let starý, možná více, v této době hodně padá, chuť je sladká, silně voňavá, spíše bych tipnul na pozdně letní odrůdu.Možná, že to bude to Wealthy.    František
McCulloch M125-97TC zahradní traktor, 15.9.2014
To se Vám opravdu povedlo ;-)... Super práce!
Určení odrůdy jablka, 14.9.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer, můj známý má na zahradě starší jabloň a snaží se zatím marně zjistit odrůdu. Jablka jsou právě v konzumní zralosti a na dlouhodobé skladování nejsou vhodná. Mají silnou ovocnou vůni i chuť a v dužině pod slupkou mají červený nádech.... celý příspěvek >
Jak zpřírodnit břeh foliovaného jezírka, 12.9.2014
S bambusovou rohoží bych problém neměl. Nezní to jako špatný nápad, navíc v kombinaci s osázením rostlin. Jediný "problém" vidím v životnosti rohože. Máme bamb. rohože kolem balkóu a terasy třetím rokem, bohužel je ale třetí rok ten jejich poslední!... celý příspěvek >
Octomilky, 8.8.2014
Paráda, hned běžím hřebíčkovat. Už začínám být zoufalá. Z květináčů se rozmnožili až do odpadu..chemie, ani pásky nepomohly. Pásky jsou sice obalené muškami, ale množí se dál. Jen doufám, že se po tom hřebíčku nepřestěhují k sousedům :D
Co je toto za rostlinu? yuka?, 31.7.2014
Prosím je yuka jedovatá květina pro kočičky.Děkuji AM
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika