Příspěvky uživatele - 136.127

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Strojek na uzavírání konzerv, 19.6.2016 Obsahuje fotku
Prosím Vás má má někdo návod jak seřídít strojek na konzervy. Odkaz již není funkční. Třeba si ho někdo uložil. Prosím pomoc. Děkuji
Jak vyrobit kvas na vodku?, 3.9.2015 Obsahuje fotku
Ještě foto čaje
Jak vyrobit kvas na vodku?, 3.9.2015
tak dnes jsem koupil v kauflandu v akci čaj jahoda Saga a při první příležitosti to vyzkouším / človek stratí v životě více/ budu informovat o výsledku
MT 7 Uni, 2.9.2015
Absolutně to nepasuje je to slepá cesta, tato příruba i motor. Zbytečně vyhozené peníze. Raději koupím nový trakturek už mě to fak nebaví.
Jak vyrobit kvas na vodku?, 26.8.2015
Právě mně to napadlo, když manželka zaléval čaj dětem, že provoněl celou kuchyň.Tak si myslím že vonné látky se uvolńovali s párou. Ale to je jen můj názor třeba má stím někdo zkušenosti
Jak vyrobit kvas na vodku?, 25.8.2015
Prosím Vás mám taky jeden dotaz. co když dám při přípravě kvasného roztoku cukr - voda -kvasnice například ovocný čaj - jahoda, třešeň,meruňka a podoně a nechám toto vykvasit. Ukáže se mi tato chuť v konečném destilátu a nebo to nebude mít na... celý příspěvek >
MT 7 Uni, 26.3.2015 Obsahuje fotku
Zdravím i já řeším přestavbu MT7-032 a na internetu jsem našel docela hodně motor Kama a je k tomu nutná příruba v ceně 1690 + DPH. Dokonce přestavbu Vám i udělaj sami v hodnotě + - 5000 + motor, příruba. Určitě do toho půjdu. Jirka
MT 7 Uni, 11.10.2014
Pánové prosím Vás praskla mi startovací pružina na MT7-32 co navíjí šňůru. Nemá náhodou někdo představu kde se dá koupit či nepasuje s něčeho.Děkuji za podměty
Drtič větví Vares Shark, 9.9.2014
Výborný drtič Shark. Souset, který je velkým zahradníkem si ho pořídil a po 5 použití skončil založen v dílně. Po nějaké době se ho chtěl zbavit, tak jsem ho zakoupil za 500kč.Po malé úpravě /gufero pod nůž/ jsem sněj udělal krouhák na jabka do... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika