Příspěvky uživatele - 0.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vymena spojkovych lamiel na Agzate, 9.9.2014
da sa to aj bez stahovaka... stači odmotoat motor, asi tri skrutky a vybrat motor aj zo spojkov z konstrukcie riadenia, dnes som to tak spravil abez problemov..
Kompresor Gude, 19.8.2012
ja mam tiez podobny kompresor s 24l nadrzkou, znacka HYUNDAI, ale to je asi jedno, stal ma 2000 korun a viac by som ho nekupil. Po roku pouzivania uz nevytlaci ani 6 barov pri ktorom by sa mal sam vypnut,  natlaci iba 5 barov a nevypne sa ani... celý příspěvek >
Serizeni motoru Briggs v-twin 18hp Vanguard, 18.8.2012 Obsahuje fotku
vedel by mi niekto poradit, s ktorou srubkou sa nastavuje bohatost zmesy na tomto motore?  mam problem s motorom, nema dobry prechod z volnobehu do vysokych otacok. sviecky su cierne a startuje to iba na sytic. vdaka
Jakou baterii do zahradního traktoru mtd, 30.1.2012
jednoducho si zmeraj otvor na baterku a kup taku ktorá ti tam vojde. vacsinou je do zahradnych trktorov predpisana 30Ah baterka ale kludne mozes ist aj do 19ah bude ti fungovat v pohode
Predvstrek slavia 2s90a, 29.1.2012
nevie niekto ako ma byt spravne nastaveny predvstrek u motoru slavia 2s90a? na zotrvacniku su znacky P potom O a potom taka sikma ciara? kedy by to malo davat naftu do 1 valca na ktorej znacke?
Cub cadet rbh 1200, 10.8.2011
netraš ho, ved vsetko sa da opravit skus vymenit olej v hydrostatickej prevodovke, mne sa osvedcil ten cerveny olej do serva a automatických prevodoviek, lepsie to s tym funguje ked sa prevodovka zohreje a tym olejom napln celu prevodovku az po 3cm... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika