Příspěvky uživatele - 186.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Réva - draslík x hořčík, 12.9.2014 Obsahuje fotku
ešte sa mi "vyfarbila" do fialova nová na jar zasadená sadenica LAKEMONTu zo Starkla. Mala to byť bezsemenná vysoko odolná americká odroda (ONTARIO X SULTANINA), ktorá sa má dať pestovať bez chemickej ochrany. A hlavne to má byť biela odroda... celý příspěvek >
Réva - draslík x hořčík, 10.9.2014 Obsahuje fotku
Máte pravdu, vyzerá biedne...ale tento rok bol u nás mokrý extrém na plesne. Zasadený je druhým rokom a minulý rok bol zase suchý extrém, takže pleseň nebola a nevedel som, že sa to takto rozvinie. Ja len začínam s ušľachtilejšími odrodami a to, čo... celý příspěvek >
Réva - draslík x hořčík, 9.9.2014 Obsahuje fotku
Zdravím, tento rok zase prikladám aktuálne fotky viniča Palieri, u ktorého som mal podozrenie na zvinutku aj minulý rok. Cikáda (Cicadella bufalo) sa našťastie nepredviedla, ale zato mám takmer istotu zvinutky, pri porovnaní fotografií zvinutky na... celý příspěvek >
Melouny 2014, 5.9.2014 Obsahuje fotku
1.9. som ochutnal prvý 2kg melónik Sugar Baby. Bol som mile prekvapený výbornou sladkou chuťou, aj keď má dužinu skôr dooranžova než dočervena (asi to je odrodová záležitosť...). Každá rastlina uživila jeden plod, takže celkovo mám 3 melóny (cca... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika