Příspěvky uživatele - 126.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prvni moje uzeni, 15.3.2019
Dobrý den. Stavím udírnu - dřevěnou z cihlovím základem... udit budu poprvé a mám pár nejasností 1- chápu, že se má používat suché tvrdé dřevo, otázka jak je to s namáčením dřeva?? 2-můžu ke stavbě zakládů použit i pískovec? 3-můžu na... celý příspěvek >
Choroba vrby, 28.6.2017 Obsahuje fotku
Mame stejny problem. Zniceho nic zacna na pohled zdravy vyhon ze sveho stredu hnednout a odumirat. Zadneho parazita jsem nenasel. Jedine, co finguje, je razantni zastrihnuti vetvi, tzn. vsech vetvi, ktere pote az zazracne obrazi. Je to ovsem... celý příspěvek >
Pomoc s trávnikom (chorý?), 9.9.2014
Ďakujem aj Martinovi S. hlavne. Myslel si toto?: Dusíkaté hnojivo Liadok amónny s dolomitom 5KG
BDR 700, 6.8.2013
Ten oboustraný klíńák tam dal výrobce a je fakt, že mi vydržel hodně dlouho. Ty další, co jsem kupoval v podnikové prodejně ve Vodňanech už nevydrží nic. O použití obyčeného řemenu jsem taky uvažoval. I kdyby mu to překroucení nesvědčilo, tak zase... celý příspěvek >
BDR 700, 5.8.2013
Jaké kdo máte zkušenosti s životností oboustraného klínového řemenu na sekačce BDR-700 z vodňanského Jikovu? Poslední roky mi vydrží sotva jednu sezonu a to je vzhledem k jeho ceně cca 700,-Kč hrozné. Dík předem za reakce.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika