Příspěvky uživatele - 194.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tykev olejná, 13.9.2016 Obsahuje fotku
Vaše tykve uprostřed bych nechal dozrát 1-2měs v chladnějším místě v bytě, pak vyloupat. Ty menší vlevo vypadají nedozrálé a já je zahazuji hned nebo rozloupu ptákům.  Letos k mym 50ti zralým bude určitě takových 10 nedozrálých. Je potřeba... celý příspěvek >
Jaký rakytník vybrat?, 18.4.2016 Obsahuje fotku
Mám odrůdu Habego ze zahradnictví Adavo. Stáří 6ks rostlin je 5let. Výška i šířka keřů 2,5m. Místa mám dost. Začal odnožovat, tak jsem založil další menší plantáž 7+1 samec. Po 5ti letech první velká sklizeň, cca 6l štávy. Sbíral jsem ručně cca... celý příspěvek >
Hlávkový salát - odolnost vůči mrazu, 29.3.2016
Hlávkový salát Pražan z jarního výsevu jsem loni nechal se vysemenit. Na podzim vzešel, přežil zimu a nyní ve velikosti sazenic průměru 10cm jsem ho přesadil. Ještě jsem to nezažil, Bude mít normální hlávku, nevyběhne hned do květu, příp co chuťově,... celý příspěvek >
Odpočinek zahrady, 17.8.2015
Buďto tu úrodu sklidíte pro sebe anebo jí věnujete půdě.
Skvoři, 3.9.2014
zrovna v tomto období mi dozrává cukrová kukuřice a každoročně je plná škvorů, kteří zalezou do listů a klasů, ale nijak neškodí. Někdy se z klasu doslova sypou, když ho loupám.
Pěstování dýně (hokaido), 19.8.2014
Já takové tykve mám na zahradě a jde o bezslupkatou tykev olejnou, bohužel neznám odrůdu, vysel jsem semínka z jižní Moravy.
Kdy sklízet dýně?, 13.8.2014
Zřejmě máte na mysli nějakou odrúdu od SEMO z kolekce "Racio". Pěstuju tykve na semeno již třetím rokem. Za tu dobu jsem přišel na toto: Sklízet až těsně před příchodem prvních mrazíků, aby semena co nejdéle zrála na rostlině. Poté jsem je uskladnil... celý příspěvek >
Udusáváte po setí mrkve a petržel?, 25.5.2014
ještě dodám, že přes tu bílou textilii často zalévám, aby půda nevyschla.
Udusáváte po setí mrkve a petržel?, 25.5.2014
Záleží, jestli máte druh půdy lehčí nebo těžší. Já jí mám spíše lehkou, snadno vysychá, na jižním svahu a proto vysévám 0,5 cm hluboko a to tak, že pouze posypu zkultivovanou půdu v řádku a udusám ploskořezem/ motyčkou nebo se po... celý příspěvek >
Rajčata, cukety, dýně - máte už vysazené na záhonech?, 19.5.2014
Tak tak, od středních poloh se dalo dnes vysazovat, počasí přeje, půda je hezky nacucaná po deštích, tak to pojede... Já dnes 27 rajčat na záhon, 47 celerů, 14 tykví, a jiné.. celkem cca 100 sazenic, vše vlastní. Jinak okolo uplnku tu sice... celý příspěvek >
Rajčata, cukety, dýně - máte už vysazené na záhonech?, 8.5.2014
Dnes ráno jsem vyrazil na sběr slimáků a v 6:30 hod bylo u domu 3°C a na zahrádce přízemní mráz navzdory všem předpovědím! 420mnm, stř. Čechy. S výsadbou raději počkám, 13.5. má být úplněk a pokud se v to období ochladí, lze očekávat další... celý příspěvek >
Zhnědnutí tůjí, rostou dál, 30.4.2014
25.února jsem přesazoval a zaškolkovával 1-3leté zakořeněné řízky a v posledních dnech jsem si také všiml že náhle zhědly. předtím byly normalně zelené. Dávám si to do souvislosti buď s tím, že prošly obdobím chladného počasí 17.-18. dubna, kdy bylo... celý příspěvek >
Ploskorez, 22.4.2014
Používám všechny 3 velikosti na zahradě už 2.rokem. Nejčastější nářadí, s kterým chodím na zahradu. Výborná věc na plečkování, kultivování a vysekávání plevelů, trávy po okrajích. Doporučuju pořídit si originál, soused si to dělal z... celý příspěvek >
Ačokča 2013 - pre a proti, zástancovia a odporcovia, 23.1.2014
Ještě doplním, že z toho studeného pařeniště se mi ujaly všechny rostliny!
Ačokča 2013 - pre a proti, zástancovia a odporcovia, 23.1.2014
Já jsem loni ačokču zasel 2.května do studeného pařeniště. Tam vzešla za 14 dní a po týdnu, když si vytvořilla první pravé listy, jsem jí přesadil 23.května ven na stanoviště, které mám v 420 m.n.m. Po pár pěkných dnech přišlo ochlazení a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika