Příspěvky uživatele - 220.181

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malotraktor slavie tv8 24 s, 1.9.2014
Dobrý deň,viem že moja otázka nepatrí do tochto vlákna, ani do tejto diskusie, ale potrebujem sa spýtať či mi niekto nevie poradiť čo to je za traktor fiat 4*4,bolo mi povedané že ho vyrábali závody ZŤS, ale veď fiat značka je talianska, no nie?Ja... celý příspěvek >
Vari Diesel, 30.12.2013
Určitá vôla v doraze musí byť, trak do 5 mm.Správne nastavený doraz je vtedy, keď koleso v brázde mierne dotlača na okraj vyoranej brázdy a tým kopíruje túto brázdu.Pri správnom nastavení traktor ide sám, netreba držať za riadidlá.Ak má niekto záujem... celý příspěvek >
Vari Diesel, 22.12.2013 Obsahuje fotku
Pripájam ďalší obrázok príslušenstva Vari diezel.Sadzač zemiakov á
Vari Diesel, 22.12.2013 Obsahuje fotku
Dobrý deň,vlastním Kipor KDT 610 a Vari diezel.Je to vlastne to isté.Sú to super stroje.K týmto strojom mám príslušenstvo : rotačný vyorávač zemiakov - čert, pluh obracák, vlečku,súpravu na oborávanie zemiakov, radličkový plečkovač na zemiaky,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika