Příspěvky uživatele - 102.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Filtrace Tripond x Tripond eco, 29.1.2014
Dobrý den. U mého jezírka cca 10m3 plánuji vyměnit filtraci - zvažuji pořízení něčeho "trochu" kvalitnějšího. Myslím si, že jistou zárukou kvality by mohl být výrobce Tripond. Na webu jsem našel, že dělá dvě podobné řady: Tripond (zelená... celý příspěvek >
Jak koření asijská hrušeň?, 1.11.2013
Dík za reakce. Stromek je již v zemi.
Jak koření asijská hrušeň?, 31.10.2013
Koupil jsem stromek asijské hrušňĕ (Nijisseiki). Při kopání výsatbové jámy jsem v hloubce asi 80cm narazil na přívod elektřiny do baráku (sice v chráničce, ale asi 3m od místa, kde podle projektu měl být). Má otázka zní. Co s tím? Výsatbové... celý příspěvek >
Biodesign Pool, 28.10.2013
No, že to je humus je také subjektivní pohled, že jo?  Já se zase nechci koukat na klasický modrý bazén... (to je můj subjektivní názor). Co se uvedeného produktu týká, tak se vyrábí v různých tvarech a velikostech. A některé klidně "strčí do... celý příspěvek >
Polystyrenove desky nebo stare okno proti zamrznuti jezirka?, 25.9.2013
Já mít jezírko 100m2 (nebo 100m3?), tak to nebudu řešit vůbec. Nebo také jen vzduchováním. Pokud mám jezírko okolo 10m3 (nebo mnozí i menší), tak to řešit musím. Když pustím vzduchování, tak se mi za pár dní při mrazech ochladí voda u dna na cca... celý příspěvek >
Polystyrenove desky nebo stare okno proti zamrznuti jezirka?, 20.9.2013
Uff! Těch otázek je trochu moc. A každá by byla na článek... Polystyrenem překrýt celé jezírko nedoporučuji. Sice nezamrzne, ale bude tam tma a to není dobré (neprobíhá fotosyntéze, bude problém s vodou). Jedna až dvě desky na hladině by byl lepší... celý příspěvek >
Kdy začít krmit rybičky?, 13.3.2013
No, já nevím... Běžně se udává začít krmit ryby až od teploty 10st.C. Skutečností ale je, že v přírodě kaprovité ryby (tj. i "naši" kapři) běžně přijímají potravu i při teplotě hodně pod 10st.C. A stěží jim to můžeme zakázat. Z vlastní zkušenosti... celý příspěvek >
Filtrace - návrh vnitřního členění, filtrační média, 6.2.2013
O keramzitu jsem zatím neuvažoval. Porézní sice je, ale uvnitř. Většinou se ale jedná o kuličky (oválky) vcelku. A tam si myslím, že je plocha dost malá. Nebo se pletu?
Filtrace - návrh vnitřního členění, filtrační média, 3.2.2013
Dal bych tam narezany biomolitan. Pres vyhledavac najdes rozmer 100x50x10cm (50 litru) za 1000Kc. Kdyz to narezes na kostky budou Ti stacit dve baleni. Nebo, pokud chces usetrit, kup nejlevnejsi molitan co se dava do matraci. 200x100x10cm (200... celý příspěvek >
Filtrace - návrh vnitřního členění, filtrační média, 2.2.2013
Dobrý den, dovolte mi se na Vás obrátit s prosbou o radu. K mému jezírku o objemu necelých 10m3 mám v šachtě filtr. OASE Biotec 12 Screenmatic. Moc ryb v jezírku nemám, takže filtr zatím stačí. Protože ale v šachtě s filtrem je dost místa,... celý příspěvek >
Jakou broskvoň?, 27.1.2013
Také bych potřeboval radu. Na zahradu k rodinnému domu bych rád vysadil jednu nektarinku nebo broskev. Místo pro více rostlin na zahradě nemám, musím tedy volit uváženě. Rostlina by neměla být příliš bujně rostoucí, prostoru je pro ni spíše... celý příspěvek >
Využití spodní vody k založení jezírka, 12.1.2013
Děkuji za doplnění.
Využití spodní vody k založení jezírka, 10.1.2013
Ještě se vrátím k čistotě vody. Uvádíte, že po napuštění je průzračně čistá. Ale i přes to může být plná živin. Pokud Vám tam "nastoupává" voda, která stéká z polí, případně nějaká "močůvka", bude také průzračně čirá. Za pár dní v teple a na... celý příspěvek >
Herbol? Xyladecor? Johnstones?, 9.1.2013
Děkuji.
Herbol? Xyladecor? Johnstones?, 5.1.2013
Dovolte mi se také připojit s dotazem. Chystám stavbu pergoly. Nic složitého, velikost cca 6x3m, bez zastřešení. Problém mám s nátěrem. Místo je totiž téměř celý den osvíceno sluncem. Z jedné strany je stěna domu, z druhé stěna přístavby, na... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika