Příspěvky uživatele - 102.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fiskars - slevy u Mountfieldu - zkušenosti, 31.3.2012
Už mají na webu MTF omluvu. Ty počty prodaných kusů za uvedený čas lecos vysvětlují. Asi ta akce šla zorganizovat lépe, ale možná je to také ponaučení pro lidi. To, jak to dopadlo si skutečně z velké části zapříčinili lidi sami. Nikdo je... celý příspěvek >
Fiskars - slevy u Mountfieldu - zkušenosti, 29.3.2012
No, to téma se týká jen rýčů... Jinak MNTF již má na svých stránkách info, že veškeré zboží je vyprodané. To jim to moc dlouho nevydrželo. A asi měli velikou legraci z toho, jak lidi "blbli". Sledoval jsem průběh z okna. Fronta se před obchoden... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 27.3.2012
Tuhle akci MNTF hrubě nezvládl. Převážná většina zboží zmizela z obchodů během několika málo hodin po spuštění akce. Potřeboval jsem koupit násady, každý den mi říkali "dojdou", nakonec jsem se dozvěděl, že "sklady jsou už prázdné, nedojdou". Hlavně,... celý příspěvek >
Kdy začít krmit rybyčky?, 15.3.2012
Pstruh, jeseter - aktivní celý rok. Kapr, karas - při cca 4 stupnich jsou téměř bez pohybu u dna. Při nějakých 5-7 stupnich začínají přijímat potravu. Problém ale může být s nebezpečím překrmení. A pozor na to, že asi nebude nejúčinější filtrace.
Co teď (koncem zimy) s řasou v jezírku?, 7.3.2012
No, já možná také ne. Kdybych koupil méně barevnou "klasiku", nemusel jsem takmpečlivě hlídat teplotu.
Co teď (koncem zimy) s řasou v jezírku?, 6.3.2012
Ti kojjáci jsou skutečně údajný japonský import. Ale chlubit se není čím. Vloni jsem je pořizoval jako "mimina" okolo 10cm (ve skutečnosti asi o něco více - prodejce na webu uvádí 12-14cm). V jezírku se při své velikosti téměř ztratili. Když jsem je... celý příspěvek >
Co teď (koncem zimy) s řasou v jezírku?, 5.3.2012
Dík za rady. Dnes jezírko zase zamrzlo. Vidím to tak, že jakmile rozmrzne (snad do konce týdne), tak ještě vyčistím řasy v místech, kam dosáhnu. Pořád jich tam ale zůstane dost. No a co nejdříve rozjedu filtraci (nebo mám ještě raději počkat???).... celý příspěvek >
Co teď (koncem zimy) s řasou v jezírku?, 3.3.2012
Legraci si bohužel nedělám. Proč bych to dělal? Prostě na dně a stěnách je souvislý "poštář" řas. Jsou vláknité. Když jsem se je pokoušel odstranit, namotával jsem je na dřevěnou tyčku (násadu ke smetáku). Jak jsem uváděl, tak v některých místech... celý příspěvek >
Co teď (koncem zimy) s řasou v jezírku?, 3.3.2012
Potřeboval bych poradit. Dnes jsem se dostal k tomu, abych "prozkoumal" jak vypadá jezírko pod ledem (pořád je na cca 1/2 vodní hladiny led). Celkem mě dost vyděsilo to, že jsou stěny a dno obrostlé cca 15 - 30cm silnou vrstvou vláknitých řas (na... celý příspěvek >
Araucaria araucana (Blahočet čilský) - zazimování, 24.2.2012
Já už "klasiku" před časem měl, ale dlouho nepřežila. Takže teď bych rád zkusil tu Robustu Gheri. Měla by být mrazuvzdornější. Tedy, jestli se nejedná jen o marketingový tah prodejců...
Araucaria araucana (Blahočet čilský) - zazimování, 24.2.2012
Terminál je skutečně pravděpodobně OK, stejně tak horní patro větví. Ostatní patra to mají asi "za sebou". Jinak mám 2 dotazy. Jaké byly u Vás letos mrazy? Ta araucaria je odrůdy Robusta Gheri nebo "klasika".
Cedr himalájský (Cedrus deodara Golden Horizon) - zima, 18.2.2012
Tak jsem letos poprvé "nakoukl" pod zábal vloni zasazených rostlin. V uplynulých týdnech zde bylo i -18st.C (to je nejnižší teplota naměřená několika min/max teploměry). Většina rostlin na zahradě vypadá (zatím) velkem OK. Asi nejhůře vypadají... celý příspěvek >
Doporučte sekačku na cca 300m2, 20.12.2011
Děkuji za tip. Určitě budu volit raději něco s menším záběrem, ale menší váhou. Takže asi to těch 46cm...
Doporučte sekačku na cca 300m2, 18.12.2011
No, jak to tak čtu,, tak mimo sekaček Partner a GTM (a možná některá z levnějších AL-KO) se dá asi koupit všechno... V každém případě děkuji za názory.
Doporučte sekačku na cca 300m2, 15.12.2011
Má někdo zkušenost s některou z výše uvedených sekaček?
Další diskuze:  11,  12  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika