Příspěvky uživatele - 209.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Toptaste, 28.8.2014
radsi jsem to jojo jeste dnes strikl teldorem, protrhavani pri obhlidce se zacinalo zvrhavat v hojne hniti.toptaste zatim dozrava pekne zustalo mi jeste 5 stromku, tak uvidime za rok.hanita ma opravdu hodne krehke drevo, hned praska.
Toptaste, 27.8.2014
jednoznacne toptaste, staci nevhodne'nebo nenabrousene nuzky a drevo okamzite vykazuje znamky rakoviny.plody hanity a toptaste jsou srovnatelne nachylne, ale je to v normalu zadny extrem. problem s hanitou mam co/se tyce tvarovani koruny.otevrit ji... celý příspěvek >
Honda Vs. Briggs, 17.7.2014
mame bubnovku s BaS 6.5hp motor naprosto blbuvzdorny.po zime chyta na 1 drc.jednou za rok vyklepes vzduchovy filtr a novy olej podle motohodin, treba 1 za 2 roky. spotreba mozna vyssi nemam dle ceho posuzovat asi 1.5l za hodinu.jsou u nas tery kde... celý příspěvek >
Co je to za švestku?, 17.7.2014
je to cacanska lepotica, dozrava 1tyden v srpnu.letos je vsechno driv.mam jeden strom a uz jsem 2plody chutnal.mozna dam v sobotu nejake foto zitra nestiham.Tryska
Slad - pálení, 11.5.2013
Lze tedy pálit i z pivovarnického sladu? Lihovarnický se mi nedaří na netu sehnat. Jaký je v nich vůbec rozdíl? Stačí tedy podrtit a zalít 1 ku 3 vodou? děkuji za radu T
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika