Příspěvky uživatele - 79.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 27.8.2014
Asi blecha.
Dýně - jak ovlivnit velikost plodů, 27.8.2014
Hokaido pěstuji vysazené na kompost. Z něho se rozlézá do trávníku do okolí. Loni jsem sklidil asi 30 plodů z rostliny. Jejich velikost byla většinou ku konzumaci po jedné dýni. Tudíž přiměřená. Jednotlivé výhony při rozlézání pouští kořínky a... celý příspěvek >
Záchrana rajčat, 25.8.2014
Kuky, kolik máte rostlin rajčat? Já jich mám asi 35 ks v poloze Brandýs n/L, vařím druhou dávku kečupu v 5 litrovém hrnci, uvařil jsem 7 pivních lahví šťávy což ještě zopakuji a rajčat mám pro dvě dcery s rodinami a ještě na rozdávání. Když udělám... celý příspěvek >
Co je to za houbu, 25.8.2014
Čirůvka šafránka.
Pěstování dýně (hokaido), 22.8.2014
Nechte být jak je nasazeno. Do zámrzu je daleko. Dýně pořádně roste dle mé zkušenosti až v září.
Záchrana rajčat, 21.8.2014
Plíseň bramborová to Mirku asi nebude. Jistě by se projevila i na stoncích jako hnědnutí. Já tyto projevy mám také, odstraňuji poškozené listy. Pro zajímavost. V Brandýse n/L pořádně nezapršelo již měsíc. Nepočítaje pár kapek. Musím denně zalévat a... celý příspěvek >
Oddeleni semen od necistot, 11.8.2014
Vhodit do sklenice s vodou, semena padnou ke dnu, nečistoty plavou.
Jak na krtky, hraboše a hryzce?, 12.10.2012
Před týdnem jsem na zahradě zahlédl snad lasičku, možná malou kunu, bylo to zvířátko tmavší hnědé barvy. Zvědavě na mě vykouklo zpoza sudu. Nedávno něco harašilo v cuketách, tak jsem rozhrnul listy, ale uviděl jsem jenom baculaté pozadí s krátkým... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika