Příspěvky uživatele - 82.249

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rez ve 2 roce Ptacnice + Sweet early, 24.4.2016
Děkuji za Váš názor.  Máte nějakou konkrétní myšenku ohledně řezu v návrhu řezu termínálu? Děkuji za každou dobrou radu. Hezký den.
Surfinie - kdy lze ještě zaštípnout, 30.1.2016 Obsahuje fotku
V lednu na zaskleném balkoně bez zaštípnutí surfinie z vlastních semínek
Balkon, 30.1.2016 Obsahuje fotku
Vytápět ventilačkou přes noc.
Balkon, 30.1.2016 Obsahuje fotku
V noci, ohřívám zasklený balkon, teď v lednu, ventilačkou.Dokonce znovu obrazily květiny, které na podzim jindy likviduji. A zázračně ZNOVU kvetou balkonová rajčata.Sklidila jsem poslední plody a chtěla jsem rostliny vyhodit.,,POJEDOU" asi... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 26.8.2014
no nemam ji a ani bych ji nechtel ani zadarmo a neni to obsluha ale spatna konstrukce cele pily \ vyjeti kliky do strany a nasledne poskozeni pistu valce neni olejem ale konstrukci o vypadavani sroubu vyfuku nema cenu rozebirat ze
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 26.8.2014
nemuzu nereagovat pet lidi nic neznamena ale delam s dvema kteri tuto pilu vlastni a tvrdi ze je super a bez problemu - taji a mlzi jeden ji ma uz vymenenou za novy kus \ po roce \ a druhy behem neceleho roka dvakrat novy karter pist valec klika je... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 19.7.2014
jak muzete srovnavat ms 261 s 560 xp retez maji stejny ale obsah ne je rozdil 10 kubiku takze srovnavat s ms 362 tod vse
Liči, 3.6.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, také jsem o vánocích zasadil pecku, poté mi vyrostl jakýsi stromek, který se zabrzdil a dlouho se nic nedělo.Až nyní během dvou týdnů mi vyrosta ze stejné pecky ještě jedna rostlinka, která tu původní dohnala téměř do stejné velikosti viz... celý příspěvek >
Feramol proti slimákům, 4.2.2014
Dobrý den, ta myš na obrázku je myšice temnopásá. Měl jsem ji ve skleníku, kde mi chodila na moje výpěstky a dělala mi chodbičky pod vínem. Nastražil jsem na ni pastičku na myši, do které jsem dal kůrku chleba. Během 14 dnů jsem odchytil celou... celý příspěvek >
Husqvarna 359 - nádrž, 8.11.2013
Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o radu. Vlastním Husqvarnu 359 a potom, co se mi jí podařilo přejet v lese vlekem plným dřeva, jsem jí odvezl do servisu. Krom prasklého madla brzdy, ohnutého hlavního madla a dekomp. ventilu mi v servisu... celý příspěvek >
Motor Tecumseh, 11.9.2013
jen se zeptám, právě jsem zjistil že mám taky ustřižený klínek, ale nevím kde ho koupit. Mám jít rovnou někam do Mountfieldu? do města pojedu až o víkendu, ta ať vím
Mravenci, mravenci a zase mravenci, 29.6.2013
Mezi mravenci se objevili i noví, a ti jsou obrovští, černí a mají až 1,5 cm. Letos se nám objevili i na severu Čech, je jich poměrně hodně a nemám z nich dobrý pocit. Ví někdo co je to za mravence??
Protipořezové oblečení, 26.5.2013
Nemohu s vami souhlasit firma Stihl.de na svych strankach takove bundy ma
Slepice pelíchají v zimě, 9.4.2013
Zdravím vás, konečně jsem našla povídání o pelichání slepic a chtěla bych se zeptat  - naše slepky mají holé řiťky ale je to stálý a neměnný stav. Brka vypadaly, ale už nenarostly. Nevíte někdo co s... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 6.4.2013
Nechci se vas nejak dotknout ale MS 261 ma mensi obsah tak jak ji chcete porovnavat s pilou o tridu víš 560XP ma skoro sedesat kubiku obsah takze MS 362
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika