Příspěvky uživatele - 156.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Najlepšie slivky, 23.8.2015
Dobrý den, spíše bych to viděl na top taste, nespletl jste se?
Toptaste, 24.8.2014 Obsahuje fotku
S tou monili nesouhlasím, letos mi odešly dva -  6leté toptasty. S monilie jsem rozčarovaný zdá se mi že dřevo je náchylnější na tuto infekci.plody docela v poho. tak nevím jestli je mám podsadit znova nebo pokračovat ve výsadbě durancií. Co se... celý příspěvek >
Švestka Jojo, 24.8.2014 Obsahuje fotku
a toptast
Švestka Jojo, 24.8.2014 Obsahuje fotku
a valjevka
Švestka Jojo, 24.8.2014 Obsahuje fotku
ještě ta haganta
Švestka Jojo, 24.8.2014 Obsahuje fotku
Loni byla první větší úroda, ale monilie ji zlikvidovala.Letos pouze jeden postřik Teldorem při začátku zabarvování a je to lepší, ale denně musím chodit a přetrhávat shnilé plody jinak se to rychle šíří.Druhý už provádět nebudu začíná to kolem padat... celý příspěvek >
Předčasné modrání plodů švestky, 17.7.2014
Je pravda, ze hodne divne to letos odkvetlo.mam 3 rady stromu vedle sebe-po 7 v rade ale prvi jsou prazdne a posledni plne a to napric odrudama a rozdil v kveteni tam cca 10dni zajimave.
Předčasné modrání plodů švestky, 17.7.2014
U nas na Uherskohradisku to pada taky. Bude to suchem od zacatku roku mame 90mm srazek deficit. A Joja hniji opet jako loni, budu muset jeste tento tyden postriktat nebo zase polovina shnije-hrozna odruda.valjevky, hanity,haganty, cacan. najbolja,... celý příspěvek >
Švestky v sezóně 2012, 23.7.2013
Takže lepotica se mi za barákem začína zabarvovat, a v sadě mám najbolju jelikož o ničem neví.to by odpovídalo rozdílu dozrávání (14dní). z pozdravem jiří uh.hradiště
Švestky v sezóně 2012, 8.6.2013
Mám stejný problém po dědovi Lepotica nebo Najbolja? rodí ob rok jednou do buchet a nebo jako letos plná. Jinak mám taktéž Hanity.JoJa, Valjevky asi 6let.Ktomu Haganty, Toptasty 5let.Durancie 2roky.Letos bych chtěl pořídít Valor, tophit a čač.... celý příspěvek >
Výchovný řez stromů Mirabelka Nancyská a švestka Hanita, 8.6.2013
mladé stromky, řekněme do 6let, prostřihávám v květu a pak ještě červenec, srpen(když se něco kříží nebo roste jak nemá) jinak drobné zásahy klidně provádějte celou vegetaci
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika