Příspěvky uživatele - 228.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vyrobit kvas na žitnou?, 29.9.2017
Dobrý večer. Z nedostatku ovoce budu poprvé dělat pálenku z kukuřice. Teoreticky mám všechny informace, které potřebuji. Jediné, čemu nerozumím, proč se naklíčená zrna suší, proč se nemohou ihned našrotovat a dále zpracovávat.Odpověď jsem... celý příspěvek >
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 23.8.2014
Zdravím. Mošt dávám do petek a do starého pultového mražáku.Je to nejjednodušší.Mám ale dotaz co s přebytky moštu? slivovice mám z loňska ještě dost a tunu rubínů na stromech, hrušky začínají taky dozrávat... Po zásobení rodiny a známých chci... celý příspěvek >
Smiřické vzácné, 27.10.2013
Dnes jsem vymoštoval poslední idaredy taky vinikající mošt, nevýhoda je malý vzrůst stromu a rozdílná velikost jablek... to u smiřického nehrozí... rád bych vyzkoušel mošt z panenského moštujete ho někdo?
Smiřické vzácné, 25.10.2013
A právě někteří potomci starých ovocnářů smiřické znova vysazují..jsem jeden z nich.Zdraví a mohutnost, dlouhověkost stromu, velikost a krása jablek, výtěžnost na mošt bezkonkurenční ...
Psidium, 12.9.2013
z pupenů nové listy zatím nevyrůstají, jsou tam malé a na nich jsou ty fleky taky. Dá se rostlina nějak zachránit? 
Banánovník hyne, 22.8.2013
na listech jsem nic nenašel, že by tam byly svilušky. 
Psidium quajava, 22.8.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, pěstuji doma psidium za oknem, nedávno jsem ho koupil a nemám s tím ještě moc velké zkušenosti. Zalévám ho jednou týdně hnojivem plody a květ a mám ho za oknem. Objevili se mi na něm zespodu listu bílé mušky a nevím zda to jsou mšice a... celý příspěvek >
Banánovník hyne, 22.8.2013 Obsahuje fotku
dobrý den, mám cca 2 roky starý banánovník, nedávno jsem ho zalil hnojivem kristalon plody a květ - vyčetl jsem to v nějakém diskuzním fóru a dal jsem ho za okno na slunce. Teď mi začínají pomalu žloutnout všechny listy, nevíte někdo co s tím.... celý příspěvek >
Beránci a kastrace, 5.8.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den Mám dva beránky na spásání a na podzim by jsem je chtěl dát na rošt a do klobásek. Každý mi radí, že je mám nechat zavčasu kastrovat, tak chci znát váš názor.Prý by mi to masenko pak mohlo páchnout.Teď budou mít pátý měsíc. Je... celý příspěvek >
Poškození Roundapem, 9.6.2013
Dobrý den Postříkal jsem brambory roundapem po výsadbě ale byly dost naklíčené a vyrašily dřív než obvykle, takže mi pěkně zežloutly.Jestli bude vůbec nějaká úroda a taky mám obavu aby se ten sajrajt nedostal do hlíz? Budou brambory... celý příspěvek >
Jak zničit mech, 7.4.2013
zdravím, stačí na podzim vypustit pár slepic máte li pozemek oplocený a na jaře shrabat x hromádek mechu... naprosto spolehlivé
Mýtus Strýmka, 12.2.2013
Rozhodně kyselá jablka na zahradu patří, škoda že třebas tu Strýmku ještě nemám.Například moštuji až koncem října a zásadně z Idaredu.Z pozdních jablek je taky vysoká výtěžnost při pálení...
Dutiny v kosterních větvích, 12.2.2013
Dobrý den, v zahradě mám pár mohutných starých polokmenů bohatě plodících s dutinami po odstranění suchých větví nebo dávném nejspíš špatně provedeném zmlazovacím řezu.Dutiny jsou v kosterních větvích v jednom případě přímo v kmeni.Zadělávám je... celý příspěvek >
Odrůda hrušně a jabloně, 11.11.2012
zdravím, ještě doplním u jablka střední velikost občas shlukuje bílou štavnatou dužninu a lehounce jakoby mastný zašlý povrch slupky po vyleštění krásná barva, foto je s nevyleštěnýmy jablky
Odrůda hrušně a jabloně, 10.11.2012
díky jen dodám že hruška má asi 90 let je to obrovský vysokokmen a jablon je vysazena po roce 1945 sad zčásti zakládal ještě sudetský němec...
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika