Příspěvky uživatele - 81.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aký je to druh borovice, 9.10.2014
Pinus nigra green tower, treba...
Aký je to druh borovice, 9.10.2014
Limba je pinus cembra, vejmutovka je pinus strobus, nejsou to stejne borovice!!! Sloupovita borovice limba je pinus cembra stricta, ale tvar koruny je sice stihlejsi nez limba klasicka ale idealni sloup to nejni... Sloupovite borovice jsou asi... celý příspěvek >
Sametky - doplnění, 21.8.2014
Po mnoha experimentech jsme objevili ucinny lek na svilušky. Zni to divne, clovek musi prekousnout svoji hrdost, ale je to psi sampon. Nam se osvedcil Orthosan V Forte. Zasazena mista prakticky ihned prestanou svedit a pupinky zmizi. Ucinek je 100%... celý příspěvek >
Chlor ve vodě ano či ne, 17.7.2014
Diky moc za vysvetleni. Voda je kohoutkova, napustena cca pred mesicem a v dobe, kdy jsem do ni daval OXI uz na 99% chlor neobsahovala. Nechal jsem ji lezet pred nasazenim bezchlorove chemie minimalne tyden, spis vic. Akorat uz byla trochu zelena,... celý příspěvek >
Chlor ve vodě ano či ne, 16.7.2014
Mate nekdo zkusenost se smichanim (neumyslnym) bezchlorove chemie na bazi aktivniho kysliku (OXI od Mountfieldu) s chlorovou chemii? Poridil jsem s vidinou zdravejsi vody v bazenu bezchlorovou chemii od Mountfieldu, ale kdyz i po nekolika dnech voda... celý příspěvek >
Sulka proti voskam, 8.7.2014
Takze sulikol k 0,5% 07 je proti padli broskvone. Takze pri 1% musia pochcipat. Mne to raxlz kvaplo do oka usiel so, sa po... tak uvidime vosky
Sulka proti voskam, 8.7.2014
Vadi mi ze medovica z vosiek kvapka na broskyne. Kolko saponatu sa doporucuje?
Sulka proti voskam, 8.7.2014
Vodu so saponatom som neskusal. Na rasiaci vinic sa dava 4% roztok. Co tak 0,5%? Sira by mala skor poskodit zivocicha ako rastlinu? No nic vyskusam to mozno budem priekopnik. Mozni len pridem o cast urody.
Sulka proti voskam, 8.7.2014
Trapia ma vosky na broskyniach. Nechcem pouzit organofosfaty. Kadejake bio vyluhy su na nic. Ci tak sulka v nejakej vhodnej koncentracii? Vystipe to tym voskam aspon oci??? Neskusal to niekto?
Kde nakoupit v Polsku?, 7.7.2014
Slysela jsem o tom, ale nevedela jsem kde to je. :-) tak za rok :-) krome teto akce, vite o nejakem zahradnictvi?
Kde nakoupit v Polsku?, 5.7.2014
Dobry den, my jezdime za kraliky smer klodzko do zelazna, tam jsou dve pekna zahradnictvi za super ceny. Nikdy jsem nemela problem, ze by se rostliny neujaly. Pokud nekdo vite o jinych zahradnictvi timto smerem, nebo za nachodem, prosim o info :-)
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika