Příspěvky uživatele - 136.83

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oddělení zvýšeného záhonu tvárnicemi, 16.8.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den. Potřebuji oddělit příjezdovou cestu a zahradu, přičemž zahrada je přibližně 15 cm nad úrovní cesty. Jedná se jedn o úsek 7 metrů dlouhý. Mám doma zbylé okrasné plotové tvárnice (jednostranně štípané) a ty bych chtěl použít. Vykopal jsem... celý příspěvek >
Utěsnění prosakujícího žulového žlabu na vodu, 19.8.2014
Díky, to vyzkouším. Je to řešení za pár korun. Koukal jsem, že se dá bentonit koupit pro stavebnictví, ale asi jen ve velkých pytlích. No nic, koupím ten pro kočky a zbytek budu házet po kočkách až zase budou sr... na záhony
Utěsnění prosakujícího žulového žlabu na vodu, 19.8.2014
Tak to fakt netuším. Ten žlab je tam od roku 1929, Ze tří stran je usazen v terénu a z jedné strany se k němu dodatečně někdy kolem roku 1980 dobetonoval dvůr a udělal odtok ve směru k potoku. Opravdu netuším, zda je tam prasklina nebo zda je to... celý příspěvek >
Utěsnění prosakujícího žulového žlabu na vodu, 19.8.2014
Tak abych tomu rozuměl dobře. 1) napustit žlab do výšky dejme tomu 20cm vodou (předpoklad prasklin je buď na dně nebo po okrajích do výšky cca 10cm) 2) přitékající vodu odvést jinam mimo žlab 3) vzít Bentonit a rozmíchat ho v té vodě ve... celý příspěvek >
Utěsnění prosakujícího žulového žlabu na vodu, 19.8.2014
Napadlo mě jedině flexibilním lepidlem vymazat část žlabu a poté tuto vymazanou část natřít např. Izoban šedý jak níže uvádí moudivláček Alois
Utěsnění prosakujícího žulového žlabu na vodu, 19.8.2014
Netěsnící špunt byl vyloučen. Prasklinu není možné najít, žlab bych nadzvedl tak leda bagrem...
Utěsnění prosakujícího žulového žlabu na vodu, 19.8.2014
Já ale psal, že se jedná o žulu...
Utěsnění prosakujícího žulového žlabu na vodu, 19.8.2014 Obsahuje fotku
Zdravím. Potřeboval bych poradit. Na zahradě máme žulový žlab (přidávám orientační obrázek stažený z internetu, ovšem náš žlab je větší, hluboký přibližně 60cm a slouží na zadržení vody k zalévání atd.). Na spodní části má odtok utěsněný špuntem, v... celý příspěvek >
Invaze žluté houby, 24.8.2011
jj taky to mám doma na kůře,..po dvou dnech to změní barvu :-)) postříkal jsem to vodou z hadice, a dobrá dýmovnice..:-))
Dosetí travního semene, odplevelení a jiné, 11.4.2010
Děkuji za odpověď, ale poněkud zmatený. Když to ted postříkám herbicidem, tak mi to zničí i tu novou trávu ne? A hlavně - když to tedy zryju do hloubky 15 cm tak všechny peníze co jsem dal za travní semeno jsou pryč a tráva, která tam je ted je taky... celý příspěvek >
Dosetí travního semene, odplevelení a jiné, 11.4.2010
Dobrý den. Rád bych se zeptal na toto. Na podzim (asi v půlce října)jsme celou zahradu (tedy spíše zahrádku cca 80 metru) zryli, vybrali plevel co se dalo a rozházeli travní semeno - hřištní směs. Na to jsme nasypali hlínu v tenkté vrstvě a celé jsme... celý příspěvek >
Ukousnuté květy růží, 24.9.2008
Mě skoro celý keřík růže sežraly s jistotou srnky. Jsem si tak jistá, neboť je každou chvíli vidíme na zahradě - dokonce i 4 kusy najednou mi ožíraly ibišek, petunie, papriky (zahradu terprve zakládáme, takže jen to málo, co jsem stihla zasadit, mám,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika