Příspěvky uživatele - 39.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zezelenání nových brambor, 19.8.2014
...vím to o "starých" bramborách, o nových tušila, díky za zprávu, přeji hezké a dobré dny. Rozhodně za hloupost a zapomětlivost se platí...kašička
Zezelenání nových brambor, 19.8.2014
Dobrý den všem, mám trochu trapný dotaz... sklidila jsem nové brambory-naštěstí ne moc, omyla jsem je a nechala v přepravce oschnout, pod stříškou. Pozapomněla jsem na ně a ony zezelenaly.  Dotaz- mohou se jíst, nejsou... celý příspěvek >
Brambory v seně, 19.8.2014
...paráda, škoda, že mně to nenapadlo v loni,  letos to tak udělám.brambory pěstuji na posekané trávě již několik let, velká spokojenost, letos zkusím nechat ty malé také tak... díky za nápad kašička
Hnití jablek na jabloni, 31.7.2012
Paní Lído, kouzla nejsou žádné čáry, děkuji za "nakopnutí" ohledně fotek, hned jsem se zaregistrovala... ach jo
Hnití jablek na jabloni, 31.7.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o vysvětlení a radu co dál, -jabloň cca 15 let stará, na jaře bohatě, nádherně kvete, pak nasadí spoustu plůdků, hodně jich opadá hned, ale hodně jich zůstane, zrají, ale postupně začnou hnit na stromě, stopka pevně drží až... celý příspěvek >
Čačanská lepotica, 13.5.2012
Dobrý den, velké díky za vaše poznatky a rady, vyplynulo mi znich, že stromek musím odstranit, Mám,- v této souvislosti, ale ještě jednu prosbu-vedle této švestky jsme loni na jaře zasadili meruňku kioto, letos už má nasazeno docela dost... celý příspěvek >
Čačanská lepotica, 12.5.2012
dobrý den, prosím o radu-vysvětlení-pomoc mám cca 5iletý strom, plodil, letos opět nádherně kvetl, naráz je jakoby celý uschlý, kvítky i lístkyještě drží na větvičkách, ale jsou úplně mrtvé,. Na kmeni jr sem tam květ a sem tam list, na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika